Neler Yeni

Yurtdışı IPhone 12 kaydettirmeden kullanmak

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Merhaba başlıkta da belirttiğim gibi yakın bir arkadaşımda iphone 12 var 8-9bin arası satın alacağım kayıt parası 20bin oldu ben de kaydettirmeden kullanmayı düşünüyorum 4 ay devletin verdiği hak +4 ay e-sim geri kalanını da çift telefon olarak yapayım diyorum sizce mantıklı mı?
mantıklı. ikinci telefon olarak 6s ya da 6s plus al keyfine bak

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
elimdeki xiaomi 11t satıp iphone 11 düşünüyordum da pilleri sıkıntılı diyor insanlar birde IPS ekran koymuşlar yakıştıramadım 😂 2.ci elleri 15-16k dan koyuyor insanlar değmez gibi geliyor

Erai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
eray
mantıklı. ikinci telefon olarak 6s ya da 6s plus al keyfine bak
iphone se 1. nesil düşünüyorum iphone 12ye benziyor zaten minyatürü gibi :D iyi olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

elimdeki xiaomi 11t satıp iphone 11 düşünüyordum da pilleri sıkıntılı diyor insanlar birde IPS ekran koymuşlar yakıştıramadım 😂 2.ci elleri 15-16k dan koyuyor insanlar değmez gibi geliyor
bence de değmez 11 fazla iyi değil benim gözümde xr ondan iyi diye biliyorum

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
iphone se 1. nesil düşünüyorum iphone 12ye benziyor zaten minyatürü gibi :D iyi olur

se1 de iyidir ama ben olsam tasarım olarak biraz daha iyisini tercih ederdim malum se1 iphone 5 benzeri kasa kullanıyor ve bende kullanıyorum çok tavsiye edeceğim bi kasa türü değil en azından para vermişken 6-6s-6splus daha mantıklı olur diye düşünüyorum

Erai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
eray
se1 de iyidir ama ben olsam tasarım olarak biraz daha iyisini tercih ederdim malum se1 iphone 5 benzeri kasa kullanıyor ve bende kullanıyorum çok tavsiye edeceğim bi kasa türü değil en azından para vermişken 6-6s-6splus daha mantıklı olur diye düşünüyorum
yukarıda yazdıydım zaten ama okumamışsın galiba para vermeyeceğim elimde se1 var zaten boşta duruyor direkt kullanıcağım

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

bana kalırsa çoğu android model daha iyi fakat iş değere gelince ... Android verdiğim para satmaya kalkınca yarı yarıya düşüyor ama iphone altın gibi maşallah 😂

• Beğen
Reaksiyonlar: Erai

Erai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
eray
bana kalırsa çoğu android model daha iyi fakat iş değere gelince ... Android verdiğim para satmaya kalkınca yarı yarıya düşüyor ama iphone altın gibi maşallah 😂
dolar enflasyon falan olduğu yerde dursa bile iphone artmaya devam eden bir telefon

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
yukarıda yazdıydım zaten ama okumamışsın galiba para vermeyeceğim elimde se1 var zaten boşta duruyor direkt kullanıcağım
pardon benim hatam. Elinizde varsa kullanabilirsiniz rahatlıkla.

• Beğen
Reaksiyonlar: Erai
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
911,122
Üyeler
141,399