Neler Yeni

IOS Yurtdışı iphone almak istiyorum, garantiyle ilgili sorum var.

kadirhbp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
kadir
İphone 11 pro max yurtdışı almak istiyorum uzun süre kullanmak için lakin bataryasının ömrü zamanla biteceği için yurtiçinde garantisi olmadan ücret karşılığında apple servisinden yararlanabilir miyim acaba ?

Not : yurtdışı alacağım için imei uzatma işlemleri yapacağım ve faturası olmayacak.

şahin doğan

80+ Platinum
evet, ücret karşılığı yaptırabilirsin.

diekatze

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Kerem Uyar
İphone 11 pro max yurtdışı almak istiyorum uzun süre kullanmak için lakin bataryasının ömrü zamanla biteceği için yurtiçinde garantisi olmadan ücret karşılığında apple servisinden yararlanabilir miyim acaba ?

Not : yurtdışı alacağım için imei uzatma işlemleri yapacağım ve faturası olmayacak.
Imeı uzatma yok.

diekatze

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Kerem Uyar

Diavelin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Görkem Çağan
Pasaport kayıdı yaptırıp kullanabilirsin ama satışını yapamazsın o yüzden alırken buna dikkatlice düşün ve evet yurtdışı alsanda para karşılığı apple servisine ürünü tamir ve parça değişimi yaptırabilirsin

diekatze

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Kerem Uyar
Ayrıca yurtdışından alınan sıfır cihazların garantisi Türkiye de geçiyor sadece Apple bayilerinde destek alamıyorsun. Kvk genpa gibi yerlerde destek olunuyor.

Ygtkrcaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
yiğit karaca

imei uzatma kalktı pasaportunuzun olması lazım bide 3000 liranızın

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,512
İsim
Oğuz Oğuz

4+4 ay kullanırsın sadece.

kadirhbp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
kadir
Pasaport kayıdı yaptırıp kullanabilirsin ama satışını yapamazsın o yüzden alırken buna dikkatlice düşün ve evet yurtdışı alsanda para karşılığı apple servisine ürünü tamir ve parça değişimi yaptırabilirsin
kayıt yaptırmak için illa yurt dışına çıkmam gerekiyor mu ?

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836
kayıt yaptırmak için illa yurt dışına çıkmam gerekiyor mu ?
Hayır ancak üstüne kayıtlı kişi dışında diğer kişilere ait olan hatlar cihazda kullanılamıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,324
Üyeler
151,882
Son üye
yusufaltuntas
Top Bottom