Neler Yeni

Yurtdışına Kalıcı Olarak Nasıl Taşınılır?

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,304
İsim
Ahmet Sevinç
doktor mühendis gibi kalifiye elemanlar daha kolay vize alabiliyormuş diye duymuştum

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,035
İsim
Ömer
Steam
1316142768
arkadaşlar konudan alakasız aynı mantıkta ispanyaya nasıl taşınırım kalıcı birde ingilizce bilsen mesela almanyada sorun yaşamassın dimi orda almanca konusmuyor heralde hepsi

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,025
İsim
uwu
Bence yaparsın babamın arkadaşının oğlu okumak için Japonya ya gitmişti geri geldiğinde orda öğretmen biriyle sevgili olmuş en son düğün fln konuşuluyordu

sein.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
Bence yaparsın babamın arkadaşının oğlu okumak için Japonya ya gitmişti geri geldiğinde orda öğretmen biriyle sevgili olmuş en son düğün fln konuşuluyordu
Ya hocam aslinda evlenipde alırsında garantiye almak lazım

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,545
İsim
Cengiz
Abilerim Ablalarım lütfen okuyup geçmeyin biliyorsanız bilgilendirin benim için büyük önem taşıyor, hayalim olan ülke japonyaya gitmek istiyorum yaşım geldiğinde ve biliyorum söylediğim kadarda kolay olamaz o yüzden bilgilenmek istedim Türkiye'den japonyaya kalıcı olarak taşınabiliyormuyuz vatandaşlık nasıl alınıyor ne yapmak gerekiyor bana tüm detaylarıyla anlatırsanız çok memnun olurum bu konular hakkında gerçekten nerdeyse hiçbir bilgim yok ne yapmam gerektiği hakkında o yüzden açıklayıcı bir şekilde anlatırsanız daha iyi olur şimdiden cevaplarınız için teşekkür ediyorum ve iyi geceler diliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konuyu öne çıkartmak için yanıtlıyorum
Dostum Senin Konunu Önceden'de Görmüştüm İnan Yanlış Anlama Küçüksün Hayallerin Var Ama Böyle Şeyler İmkansız Gerçeklerle Yüzleş Ben Mersindeyim 17 Yaşındayım Daha Adanaya Gidemiyorum Şurdan Bu Ülkeden Gitsen Max Almanyaya Gidersin Ona Bile Gidemiyor Millet Bırak Almanyayı Japonya Felan Tam Hayal Film ve Dizilerde Seni Etkilemesin 24 Saat Dizilerde Abd Görüyoz Ama Arkadaşlarla Hadi Abd'ye Gidek Demiyoruz Çünkü Düşündüğün Gibi Kolay Şeyler Değil Büyüyünce Anlicaksın O Animeler Gibi Değil Japonyada Hayat Yani Kafana Yedirmelisin Bunu İlk Olarak

sein.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
Dostum Senin Konunu Önceden'de Görmüştüm İnan Yanlış Anlama Küçüksün Hayallerin Var Ama Böyle Şeyler İmkansız Gerçeklerle Yüzleş Ben Mersindeyim 17 Yaşındayım Daha Adanaya Gidemiyorum Şurdan Bu Ülkeden Gitsen Max Almanyaya Gidersin Ona Bile Gidemiyor Millet Bırak Almanyayı Japonya Felan Tam Hayal Film ve Dizilerde Seni Etkilemesin 24 Saat Dizilerde Abd Görüyoz Ama Arkadaşlarla Hadi Abd'ye Gidek Demiyoruz Çünkü Düşündüğün Gibi Kolay Şeyler Değil Büyüyünce Anlicaksın O Animeler Gibi Değil Japonyada Hayat Yani Kafana Yedirmelisin Bunu İlk Olarak
Abi bence siz uğraşmıyorsunuz belkide gitmek istemediğinizdendir kalıcı olarak başka bir ülkeye yerleşmek zor olabilir ama adanaya bile gidemiyorum diyorsun beni bırakıyorlar otobüsle başka şehire gidiyorum bu kadarda olmaz yani abartmışsın imkansız bir hayal ise yapan insanlar nasil yapiyor gerçeklerle yüzleş demek kadar saçma bir durum yok bu konuda ve zor olan bi durumda yok uğraştırıcı sadece eğer şartları karşılıyorsan neden zor olsun ki zaten ben gidip gidemeyecegimi öğrenmek icin konu açmadım burda gitmek için ne istiyor veya yabancı ülkelerde yaşayan varsa tüyo almak icin açtım konuyu ülkenin animelerdeki gibi olmadığında 10 yaşındaki çocuğada sorsanız söyler sanıyorum Türkiye'de büyüdük kafamız bu kadarını algilayamayacak kadar geride değil öyle olsaydi şuan hayatta olmazdik 😃
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abi bence siz uğraşmıyorsunuz belkide gitmek istemediğinizdendir kalıcı olarak başka bir ülkeye yerleşmek zor olabilir ama adanaya bile gidemiyorum diyorsun beni bırakıyorlar otobüsle başka şehire gidiyorum bu kadarda olmaz yani abartmışsın imkansız bir hayal ise yapan insanlar nasil yapiyor gerçeklerle yüzleş demek kadar saçma bir durum yok bu konuda ve zor olan bi durumda yok uğraştırıcı sadece eğer şartları karşılıyorsan neden zor olsun ki zaten ben gidip gidemeyecegimi öğrenmek icin konu açmadım burda gitmek için ne istiyor veya yabancı ülkelerde yaşayan varsa tüyo almak icin açtım konuyu ülkenin animelerdeki gibi olmadığında 10 yaşındaki çocuğada sorsanız söyler sanıyorum Türkiye'de büyüdük kafamız bu kadarını algilayamayacak kadar geride değil öyle olsaydi şuan hayatta olmazdik 😃
Ayrıca Türkiye şartlarında yaşamak başka ülkeye gidip yerleşmekten daha zor olduğuda ayrı bir gerçek

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,975
Üyeler
156,870
Son üye
alınır_mı
Top Bottom