Neler Yeni

Yardım Yurtdışından getirilen ürünün orijinal olup olmadığı nasıl anlaşılır

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,885
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
yorumlara bakılırsa orijinal fiyata bakılırsa sahte. yurtdışı fiyatı 300 dolara yakın. anlayamadım neden bu fiyatta olduğunu. satıcıya neden bu kadar ucuza sattığını sorabilirsiniz.

eyupkoc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eyüp Koç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yorumlara bakılırsa orijinal fiyata bakılırsa sahte. yurtdışı fiyatı 300 dolara yakın. anlayamadım neden bu fiyatta olduğunu. satıcıya neden bu kadar ucuza sattığını sorabilirsiniz.
soracaktım fakat bu üründe soru sorulmuyor neden anlamadım ya da bendemi bir sıkıntı var

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
soracaktım fakat bu üründe soru sorulmuyor neden anlamadım ya da bendemi bir sıkıntı var

Yurtdışı satıcısı olduğu için soru sorulmuyor olabilir. Bununla birlikte aynı ürün 6 farklı satıcıda da benzer fiyatlara sahip.

eyupkoc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eyüp Koç
Yurtdışı satıcısı olduğu için soru sorulmuyor olabilir. Bununla birlikte aynı ürün 6 farklı satıcıda da benzer fiyatlara sahip.
8 değerlendirmenin 8i de aynı satıcıda olduğu için 200 tl fazla olmasına rağmen ondan almayı düşünüyorum. Kutusunu açmadan iade edilebiliyor. Kutusunu açmadan orijinal olup olmadığını anlamanın bir yolu var mıdır

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
%100 sahte olduğunu düşünüyorum. Hepsiburada yurtdışı ürünlerine güvenmiyorum. Logitech mouselar da daha ucuza satılıyordu. Forumda 2 kişi almıştı. Sahte çıkmıştı mouseler. Hiç vaktini harcama bence.

eyupkoc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eyüp Koç
%100 sahte olduğunu düşünüyorum. Hepsiburada yurtdışı ürünlerine güvenmiyorum. Logitech mouselar da daha ucuza satılıyordu. Forumda 2 kişi almıştı. Sahte çıkmıştı mouseler. Hiç vaktini harcama bence.
sahte olduğu nasıl anlaşılıyor

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
sahte olduğu nasıl anlaşılıyor
Arkadaşın biri G305 almıştı. Bende de aynısı var fotoğraflarla karşılaştırdık. Her yerinden fire veriyordu. Plastik kalitesinden tipine üstündeki logolara kadar çok kötü yapılmış çakma bir üründü. Yazılımı da görmüyordu zaten. HB yurtdışı ürünlerinde birkaç kişide denk geldim bu duruma.

Top Bottom