Neler Yeni

Yüzüklerin Efendisi Sauron Haklımı ?

Sauron haklımı

• Hayır

Oylar: 40 51.3%
  • Evet

Oylar: 24 30.8%
  • Çekimser

Oylar: 14 17.9%

• Oy kullanan toplam üye
    78

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
uğur demirel
Yeni bölüm çıkmıyor neden

sooykan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Soykan
Dizinin orijinal filmleriyle çok çelişen noktaları var. Dizi tamamiyle hayal kırıklığı, vasat.

Konuya da Spoiler olarak bilgi ekleyin. İzlemeyenler için kötü bir şey :)
Onca yıl hala izlememiş insan bir zahmet spoiler'a katlansın. Yıllar geçmiş üstünden, insanları keyfi için burada spoiler eklemekle mi uğraşacağız. Zaten kafası çalışan bu konuda spoiler olduğunu anlar.

Yeni bölüm çıkmıyor neden
2024'de çıkacak yeni bölümü. Gelen eleştiriler sonrası düzenleme yapacaklar galiba. İşi berbat ettiklerini farkettiler sonunda.

haktanugur3

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,537
İsim
Ahmet Haktan Uğur
Instagram
haktanugur3
Steam
haktanugur3
Twitter
haktanugur3
Discord
haktanugur3
Reddit
haktanugur3
YÜZÜKLERİN EFENDİSİ Tartışılmasız günümüzde en etkili fantastik edebi romandır.
J.R.R. Tolkien evrenini çok sevsemde bazı durumlar hoşuma gitmiyor.

Sauron un davasını haklı görüyorum şahsen ben, Abi evrende (Arda) hemen hemen tüm mairlara istediği görevler veriliyor Sauron un istediği yönetici olmak isityor. Valar Sauron a istediği yöneticiliği vermeyince, Melkor ona yöneticilik vadediyor tarafına çekiyor.
Son savaşta Tüm Valarlara karşı Tek Melkor savaşıyor Melkor kaybediyor çok adil bir savaş değil. Melkor kaybedince Sauronda kaybediyor.
Melkora çok feci bir ceza veriyorlar üstene Sauron a teslim ol yargılan diye tebliğde bulunuyorlar. ee Sauron Melkoru feci bir şekilde cezalandığını bildiği için banada aynısını yaparlar korkusuyla yargılanmayı reddediyor.
Ardada(Dünyada) yöneticilik yapabileceği orta dünyaya yerleşiyor. Sauron ortadünyada kan döküyüm her kezi öldürüyüm diye ortaya çıkmıyor.Valar ın daha önce vermediği yöneticiliği kendi emeği ile almak için uğraşıyor. Onun için bu davada Sauron bir noktada haklı bence. Bu arada peter jackson filimlerinde Sauron çok cool değilmi ya gürzüyle bir koyunca Allahına ulaştırıyor. Aynı şekilde Witch King de çok cool. benim gibi görece kötü tarafı tutan varmı acaba onu çok merak ediyorum.
Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzüğü Dizisi Hakkında neler düşünüyorsunuz bu arada

Yorum ve Oylamaya katılmanızı bekliyorum
Yönetmek istiyor olabilir. Şu anki KK gibi davranıyor. O yüzden halı değil.

R3b311i0n_01

80+ Bronze
silindi

Son düzenleme:
Top Bottom