Neler Yeni

Zalman 240mm soğutucu yüksek sıcaklık

batubaba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Batuhan
Anladım sorma sebebim çok ani ısınıyor amd işlemciler eğer tak diye artıp düzeliyorsa normal diyecektim. Sürekli 80 derece fazla boştaki değerlerde fazla işlemcinin ayarlarıylada oynamadınız forumda bir arkadaşın 7500f i 1.4 voltaj çekiyordu sürekli ısınıyordu işkemcisi öyle bir durumunuzda yoksa macun yenilemeyi deneyebilirsiniz montaj doğru yapmak lazım. Eğer gene sorun devam ediyorsa sıvı soğutmanızda sorun olabilir. Benim işlemciyi k240 7800x3d yi ani ısınmalar harici 73 72 derecede tutuyordu boşta 45 50 derece.
sistemi şubat gibi aldım macunu o zamanlar sürülmüştü umuyorum ki herhangi bir jelatinden dolayı böyledir en yakın zamanda ısınma şikayetiyle vatana uğrayacağım fakat uğramadan önce müşteri temsilcisine bağlanıp sıra almama gerek var mı

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
mehmet ali oğuz
sistemi şubat gibi aldım macunu o zamanlar sürülmüştü umuyorum ki herhangi bir jelatinden dolayı böyledir en yakın zamanda ısınma şikayetiyle vatana uğrayacağım fakat uğramadan önce müşteri temsilcisine bağlanıp sıra almama gerek var mı
Hayır götürün direk baksınlar. Sistemi hemen yaparlar normalde tanıdık ws var ise yoksa alıp 1 2 3 4 gün süre hazır gelin alın derler. Bir macun sürmek için vatanın eline kalmak çok kötü bir durum :(

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,501
Üyeler
149,741
Son üye
taha01lj
Top Bottom