Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥 Zealsound RGB USB kondenser pop filtreli mikrofon vergi dahil 379tl 🔥

xthepatates

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Yiğit Arık
1720886492886.png
1720886511018.png
1720886547232.png

*fotoğraflar bana ait değildir*

ürünün malzeme kalitesi fiyatına göre aşırı iyi. ses kalitesi mükemmel. tek sorunu incelemelerine göz attığımda alttan biraz dip ses geliyor onu da ayarla çözebiliriz diye düşünüyorum. ek olarak bende almayı düşünüyorum kullanan varsa alınır mı ? fiyat böyle bir ürün için mükemmel.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,041
İsim
Emre siyah
link yok

fruko.gzz

80+ Bronze
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

ürünün malzeme kalitesi fiyatına göre aşırı iyi. ses kalitesi mükemmel. tek sorunu incelemelerine göz attığımda alttan biraz dip ses geliyor onu da ayarla çözebiliriz diye düşünüyorum. ek olarak bende almayı düşünüyorum kullanan varsa alınır mı ? fiyat böyle bir ürün için mükemmel.
baya iyi gibi youtubeda incelemeleri

fruko.gzz

80+ Bronze
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

incelemelerinde gerçekten fiyatına göre muazzam bir ses kalitesi veriyor al sat için alınır mı acaba

xthepatates

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Yiğit Arık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
incelemelerinde gerçekten fiyatına göre muazzam bir ses kalitesi veriyor al sat için alınır mı acaba
evet hocam fiyat sese göre bedava. tek sorun dip ses. nasıl çözülebilir biliyormusunuz. indirim/stock bitmeden sipariş geçelim.

fruko.gzz

80+ Bronze
evet hocam fiyat sese göre bedava. tek sorun dip ses. nasıl çözülebilir biliyormusunuz. indirim/stock bitmeden sipariş geçelim.
RTX kartı olanlar için Nvidia Broadcast işe yarayabilir. Onun haricinde çeşitli programlar ile düzeltilebilir gibi duruyor o kadar büyük bir dip sesi yok bence

xthepatates

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Yiğit Arık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
RTX kartı olanlar için Nvidia Broadcast işe yarayabilir. Onun haricinde çeşitli programlar ile düzeltilebilir gibi duruyor o kadar büyük bir dip sesi yok bence
evet hocam çok az ama yok değil. içerik üretmeyi düşündüğüm için rahatsız edebilir

fruko.gzz

80+ Bronze
Top Bottom