Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥 Zealsound RGB USB kondenser pop filtreli mikrofon vergi dahil 379tl 🔥

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
725
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
evet hocam fiyat sese göre bedava. tek sorun dip ses. nasıl çözülebilir biliyormusunuz. indirim/stock bitmeden sipariş geçelim.
ucuz etin yahnisi nasıl olursa bu da öyledir. dip ses sorunu mikrofon pahalılaştıkça düzelir veya voicemeeter gibi programlarla bir tık düzeltilebilir.

Aramun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Ahmet Akın
323 liraya yedek için almıştım bunu bence bedava bu fiyatlar ya dip ses sorunu çözülebilir umarım

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
SEFA KAYA

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Baran Kut
eyvallah hocam çektim bir tane. 350 liraya koymaz valla bir yemeğimi buna bastım. Adada oturuyorum inşallah geliyordur adaya dfkljgdgfdsgsd

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Baran Kut

Haqan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Hakan Soylu
Arkadaşlar yayın yapmaya başlamak istiyorum da bu alınır mı maaşımı aldıktan sonra HyperX Quadcast dusunuyodum biraz zorlayip ama ayni kalitede daha ucuzu veya bu gibi biraz daha ucuz is gorucek seyler alınabilir mi yayın için?

lmAx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Anıl Arıözsoy
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

*fotoğraflar bana ait değildir*

ürünün malzeme kalitesi fiyatına göre aşırı iyi. ses kalitesi mükemmel. tek sorunu incelemelerine göz attığımda alttan biraz dip ses geliyor onu da ayarla çözebiliriz diye düşünüyorum. ek olarak bende almayı düşünüyorum kullanan varsa alınır mı ? fiyat böyle bir ürün için mükemmel.

bu ay bir tane klayve aldım 2. ürünü sipariş verirsek sıkıntı olur mu gümrükte falan

Top Bottom