Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥 Zealsound RGB USB kondenser pop filtreli mikrofon vergi dahil 379tl 🔥

mkoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
mustafa kemal öztürk
Dip ses çözülüyormu hocam ona göre sipariş geçeyim
kanka ben nvidianin brodcast uygulamasini kulandigim icin sanki kayitlarda dipses yok gibi. yalan soylemeyeyim o yazilimsiz ben hic kayit almadim. yazilim calisiyorkan ses cok temiz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dip ses çözülüyormu hocam ona göre sipariş geçeyim
ama paran varsa sunu al. arkadasim Turkiyeden 4 k TL'ye aldi mukemmel ses veriyor hic dip ses hissetmedim cok net mukemmel bir mikrofon. Su an zealsoundu almasaydim esin bunu alirdim aradaki 1 k farka deger ve uzun sure gider.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,367
İsim
Diyarhan
%5 %10 ses şiddeti kısınca genellikle dip ses çok azalıyor.

troken

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Fatih
kullaniyorum tam fp urunu sadece pop f'ltres'n'n pek 'se yaradigiini dusunmuyorum.
siz ne kadar almıştınız hocam?

kanka ben nvidianin brodcast uygulamasini kulandigim icin sanki kayitlarda dipses yok gibi. yalan soylemeyeyim o yazilimsiz ben hic kayit almadim. yazilim calisiyorkan ses cok temiz.

ama paran varsa sunu al. arkadasim Turkiyeden 4 k TL'ye aldi mukemmel ses veriyor hic dip ses hissetmedim cok net mukemmel bir mikrofon. Su an zealsoundu almasaydim esin bunu alirdim aradaki 1 k farka deger ve uzun sure gider.
Bu nasıl sizin attığınız fifine ile? Zealsound'u sipariş ettim bu arada.

mkoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
mustafa kemal öztürk

kardesim ben 400 civarina almistim 4 ay once falan. Bence fifine cok cok daha iyi zealsounda gore ama butcen varsa. yoksa zealsound al gec. yayinalrda uzmez ozellikle rtx ekran kartin varsa nvidia brodcast uygulamasi ile tatmin edici ses verir. Baslingic icin zealsound cok daha mantikli fifinea gore ama almisken birkez iyi birsey alayim dersen fifne daha mantikli.

troken

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Fatih
kardesim ben 400 civarina almistim 4 ay once falan. Bence fifine cok cok daha iyi zealsounda gore ama butcen varsa. yoksa zealsound al gec. yayinalrda uzmez ozellikle rtx ekran kartin varsa nvidia brodcast uygulamasi ile tatmin edici ses verir. Baslingic icin zealsound cok daha mantikli fifinea gore ama almisken birkez iyi birsey alayim dersen fifne daha mantikli.
RX7900XTX var. AMD Noise Suppression var. AMD kartlarda

xthepatates

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Yiğit Arık

Para yok hocaaam :D

rx6700xt var. Yararlanabilirim demi.

Bende öyle biliyorum, hadi %15-20 kısarsin komple gider. Garip geldi dipsesi dert etmek. Youtubede incelemelerde dip ses yok demek ki ayarlanıyor.
Hocam dip sessiz ses kalitesi 2-3k lık miclere taş çıkartır.

troken

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Fatih

Alın gitsin hocam.

erenboey7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Eren

Okdrini bilmiyorum ben baktım sesi beğendim aldım direk, 300 TL biseydi ztn. Dipsesin çözüleceğini düşünüyorum az var diyorsunuz ztn. Benim kulaklıkta çok pis dip ses var ben sesini %60 a çekip windowstan yükseltip cozuyordum belki aynı mantık bundada işler 😁

xthepatates

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Yiğit Arık
Şansa bak. Tam parayı karta attım sipariş geçecektim ürün fiyatı artmış.

efztrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Efe
Selamlar ürün bugün elime ulaştı fiyatına göre malzeme kalitesi ve ses kalitesi 10/10 tripodunu çok beğendim RGBler de gayet tatlı kapatılabilmesi güzel ben dip ses duyamadım buna uyumlu bir stand önerebilir misiniz?

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Baran Kut
Benim bugün ulaştı elime. Gerçekten çok sağlam mikrofon. Basit bir noise suppression uygulaması ile halledebiliyorsunuz dip sesini. (Broadcast veya Krisp öneririm)
Pop filtresi var, kendi standı da gayet şık ve sağlam. Kolay kolay oynamıyor yerinden.

Parasına göre 10/10. Bir RGB'sini kapatmayı bulamadım o da varsa çok iyi olur.

IMG-20240723-WA0003.jpeg

Ekleme yapayım. RGB'sini kapamak için mute tuşuna basılı tutmak gerekiyormuş. Tamamen kapatıyor ama. Mik'in kapalı olup olmadığını sizin bilmeniz lazım.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Çağatay
benim de elime bugün ulaştı. fiyatına göre gayet iyi bir ses veriyor.

Top Bottom