Neler Yeni

Zengin Oldum Ekran Kartı Koleksiyonuma Teklif Geldi

eyupseker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,561
İsim
Eyüp Şeker
Instagram
eyup.seker.545
Steam
eyupseker6161
Xxx.xxx TL derken min. 100.000 mi oluyor .d

eşşek herif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,372
İsim
Furkan
Arkadaşlar beni forumda tanıyanlar bilir Meslek lisesi elektronik bölümü mezunuyum. Üni de aynı durumda. Uzun süredir arızalı kartları alıp tamir edip koleksiyonunu yapıyorum. Elimde RTX 2080, Tesla Quadro, Vega kartlardan tutun GT serisine kadar birçok farklı GPU ve birçok farklı firmanın ürünü mevcut.

Bir yeni kurulmuş firmadan teklif aldım. Elimdeki tüm ekran kartları için xxx.xxx TL teklif ettiler. Firmaların da da aylık tok bir maaşla iş teklif ettiler.

Söylediklerine göre ellerinde Milyon dolar değerinde bozuk kart varmış. Miningden çıkma, kısa devreli kargo da zarar görmüş, reballing gerektiren vs.

Bu kartları tamir edecek ve üç yıl garantili şekilde tekrar uygun fiyatla piyasaya süreceklermiş.

Ne dersiniz? Düşüncelerinizi alim
Hocam veda ederken böyle teklif almak iyi olmuş, hayırlı olsun

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Mail var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tek kalıyorum ama yemekleri mükemmel yaparım. Arkadaşlara aşçılık yapıyordum lisede ücret karşılığı skdjsksjsk
Eve boş arıyon mu? Boş yapıp seni güldürürüm. Ve Bilgisayar verirsen akşama kadar koltukta oturabilirim.

eraychu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Pokémon
kaç ekran kartın var

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
Hayırlı olsun. Paranı sağlıklı ve mutlu günlerde harcaman dileğiyle şimdiden.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,859
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Dolandırıcı değiller değil mi?

eyupseker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,561
İsim
Eyüp Şeker
Instagram
eyup.seker.545
Steam
eyupseker6161

LineaTurco

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,013
İsim
Zeki Müren
Arkadaşlar beni forumda tanıyanlar bilir Meslek lisesi elektronik bölümü mezunuyum. Üni de aynı durumda. Uzun süredir arızalı kartları alıp tamir edip koleksiyonunu yapıyorum. Elimde RTX 2080, Tesla Quadro, Vega kartlardan tutun GT serisine kadar birçok farklı GPU ve birçok farklı firmanın ürünü mevcut.

Bir yeni kurulmuş firmadan teklif aldım. Elimdeki tüm ekran kartları için xxx.xxx TL teklif ettiler. Firmaların da da aylık tok bir maaşla iş teklif ettiler.

Söylediklerine göre ellerinde Milyon dolar değerinde bozuk kart varmış. Miningden çıkma, kısa devreli kargo da zarar görmüş, reballing gerektiren vs.

Bu kartları tamir edecek ve üç yıl garantili şekilde tekrar uygun fiyatla piyasaya süreceklermiş.

vayy en sevdiğim kankam
neyse şaka maka hayırlı olsun ama yani orası bir tık daha sıkıntı olcak bunu bil çünkü artık hobi olmaktan çıkcak çünkü isteyerek yapmıcaksın yapmak zorunda olcaksın fakat yine de ho ben olsam kabul etmez satardım kartları osnra işe girerdim maaş da pazarlık yapıp

softwaredevelopers

80+ Bronze

Cerkutay

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Yani bu konuda benim de bilgim var çırak arıyorsanız beni de unutmayın (!)

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Aman dikkat et, dolandırıcı değillerse uçç

Top Bottom