Neler Yeni

Zi̇o Oyuncu Koltuğumu Yoksa Hawk Oyuncu Koltuğumu ? Yardim - Anket !!

ZİO OYUNCU KOLTUKLARIMI MI? HAWK OYUNCU KOLTUKLARI MI ?

• Oy kullanan toplam üye
    58

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,799
İsim
Mert Can Ergün

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Rahat bir oyuncu koltuğu istiyorum kumaş olabilirl kumaşlar daha rahat olur diye düşünüyorum önerilerinizi bekliyorum. Boy:182 kilo:88 Yardım etmeye çalışan herkese şimdiden teşekkürler.
Bütçen iyi 5.000₺ olarak butceni düşünecek olursak MSI koltuklara bakabilirsin veya Asus koltuklarına. 3.000₺ bandını düşünüyorsan zio öncelik sonra hawk bana göre

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
hawkı öneriyorlardı cok zio şuan daha mı öne geçti hawktan
Hawk 1.350 TL idi kumaş modeli ondan ötürü şimdi zio fiyatını geçmiş fiyat olarak bakınca alınmaz bana göre başkasına göre başka fikri düşüncesi vardır. Zio misal 2x fiyatları yapmadı hawk yaptı ama ondan ötürü zio daha öne geçmiş bulunmaktadır. Sadece benim görüşüm düşüncem.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Furkan
evet bu benimde hosuma gıttı güzel diyorlar hawka
Mesaj otomatik birleştirildi:

siz incelemelerine baktınız mı ?
Forumda hakw onermislerdi banada birde kumas ve tipleri hosuma gidiyor. Zio da kumas var mi bakmadimda hawklarin tasarimi fena degil gibi

Anıl34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Anıl Yak
Forumda hakw onermislerdi banada birde kumas ve tipleri hosuma gidiyor. Zio da kumas var mi bakmadimda hawklarin tasarimi fena degil gibi
ZİO da da kumaş var şimdide ziı öneriyorlar zioda kendin seçıyorsun tüm ürünü baştan sona onlar yapıp gonderıyor hawk hazır hangisi daha kullanışlıdır kullanan olsa keşke

Caelius

80+ Silver
Rahat bir oyuncu koltuğu istiyorum kumaş olabilirl kumaşlar daha rahat olur diye düşünüyorum önerilerinizi bekliyorum. Boy:182 kilo:88 Yardım etmeye çalışan herkese şimdiden teşekkürler.
Bana gore piyasadaki en iyi koltuk hawktir

Anıl34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Anıl Yak
Oylama açtım herkes oylamaya :D

Engeuc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
Ng3
Zio nun fabric kumaş olanını kullanıyorum gayet memnunum ben 180 derece yatan mekanızmalı almıştım ancak bir işime yaramıyor koltukta yatma biraz saçma gibi siz tercih ederseniz o şekilde alabilirsiniz.

Anıl34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Anıl Yak
Zio nun fabric kumaş olanını kullanıyorum gayet memnunum ben 180 derece yatan mekanızmalı almıştım ancak bir işime yaramıyor koltukta yatma biraz saçma gibi siz tercih ederseniz o şekilde alabilirsiniz.
Kumaştan kumaşa fark ediyor mu ?

Deneyiminizi anlatabilir misiniz uzun süreli kullanımda nasıl rahat mı rahatsız edıyormu beli vb

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,799
İsim
Mert Can Ergün

Anıl34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Anıl Yak
Bir de eksradan yastık gereklimi gerekliyse hangi modelini tavsiye edersiniz.

hawk kullanan var forumda @Alper Arıkan bilgi alabilirsin
@Alper Arıkan hocam beni bilgilendirebilir misiniz rica etsem

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
xdrive hawk zio daha bunun gibi bir kaç marka yı test ettim hawk ilk başta yumuşak geliyor uzun kullanımlarda sert oluyor rahatsız edici x drive ise kalas gibi zio kullanıyorum 2 yıldır ne bir yırtılma terleme yok yazın ne terleme ne rahatsız etme yok mükemmel bir oyuncu koltuğu kesiinlikle zio öneririm ve hawk alıcaksanızda deri olmasına dikkat edin

Top Bottom