Neler Yeni

Zio Fabric Alınır mı ? Daha iyisi var mı ?

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,682
İsim
Taylan Şimdi
Bütçe
10000
Arkadaşlar Sorum başlıkta, kullananlar yorum yapabilir mi ? 10.000 TL bütçe dahilindeki en kaliteli malzemeye sahip koltuğu arıyorum. Deneyimleyen insanlar yardımcı olabilir mi ?

Palo DAYI 👑

80+ Gold
Bence koltuk isi göreceli kimisine göre iyiyken kimisine göre kötü oluyor kimse bir koltuk hakkında hem fikir olamıyor çünkü herkesin beklentisi farklı rahatlik kavramı farklı
3k ile başladım 9kya özelleştirmeler birlikte Exvega Andromeda aldim :) alalı bir aydan fazla olmuştur rahat bir koltuk bana göre birisi koltuğu 2sendir kullandığını ve yastıklarının içindeki yünlerin 5-6ay sonra söndugünu söylemisti ama benim aldığımda ici yün olan sadece boyun destegi var yani arkadaş nasil böyle bir yorum yaptı anlayamadım bel destegi masajli zaten içinde sünger var yün yok belkide onunki eski versiyon oluğu için öyledir

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,682
İsim
Taylan Şimdi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence koltuk isi göreceli kimisine göre iyiyken kimisine göre kötü oluyor kimse bir koltuk hakkında hem fikir olamıyor çünkü herkesin beklentisi farklı rahatlik kavramı farklı
3k ile başladım 9kya özelleştirmeler birlikte Exvega Andromeda aldim :) alalı bir aydan fazla olmuştur rahat bir koltuk bana göre birisi koltuğu 2sendir kullandığını ve yastıklarının içindeki yünlerin 5-6ay sonra söndugünu söylemisti ama benim aldığımda ici yün olan sadece boyun destegi var yani arkadaş nasil böyle bir yorum yaptı anlayamadım bel destegi masajli zaten içinde sünger var yün yok belkide onunki eski versiyon oluğu için öyledir
Andromeda benim de gözüme çok hoş geldi çok güzel koltuk fakat gerçekten resimdeki gibi oturunca saatlerce rahatsızlık vermeden yumuşaklığını koruyabilecek mi deneyemediğim için bu büyük bir soru işareti. Tüm koltuklar için geçerli deneyemediğim için karar vermekte zorlaşıyor Xdrive Zio Exvega Hawk.

Top Bottom