Neler Yeni

Zio Gaming Fabric Kumaş Müşteri Memnuniyetsizliği

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Furkan Köprülü
Bu konuyu diğer insanlar da deneyimimden faydalansın diye açıyorum. Umuyorum ki bu ve benzeri firmalar yerin dibine girer. Yayıncılara reklam parası bayılıp, 0 müşteri memnuniyeti ile yollarına devam etsinler bakalım. Şikayetvar.com üzerinde yapmış olduğum detaylı yazıyı okursanız, markanın yanından bile geçmeyeceğiniz aşikar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Burhan Bey
Öncelikle geçmiş olsun, ben de yaklaşık 2 senedir Zio Fabric kullanıcısıyım. Almadan önce fazla bir beklentim yoktu zaten ama elime ulaşıp kurulumunu filan yaptığımda kalitesini anladım. Genel olarak vasat altı bir malzeme kalitesi var. Diğer yerli markalarında farklı olduğunu düşünmüyorum. Şükür ki kullandığım süre boyunca garantilik bir durum yaşamadım, tabi bunda genel olarak ürünlerimi hor kullanmamamın da etkisi büyük. Tekrar bu markaya ait bir ürünü bende alıp kullanmak istemem. Neyse umarım sorunun çözülür, iyi forumlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Furkan Köprülü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle geçmiş olsun, ben de yaklaşık 2 senedir Zio Fabric kullanıcısıyım. Almadan önce fazla bir beklentim yoktu zaten ama elime ulaşıp kurulumunu filan yaptığımda kalitesini anladım. Genel olarak vasat altı bir malzeme kalitesi var. Diğer yerli markalarında farklı olduğunu düşünmüyorum. Şükür ki kullandığım süre boyunca garantilik bir durum yaşamadım, tabi bunda genel olarak ürünlerimi hor kullanmamamın da etkisi büyük. Tekrar bu markaya ait bir ürünü bende alıp kullanmak istemem. Neyse umarım sorunun çözülür, iyi forumlar.
Teşekkür ederim, ben aldığım günden beridir sorun yaşıyorum; İzmir'den İstanbul'a geç kargo, yanlış sipariş, eksik parça, ısrarla ve çok bilmişlikle beraber istediğim gerekli parçayı göndermeme vb durumlar. Müşteri hizmetleri olsun marka menajeri olsun hepsi kibir abidesi. Bu son tartışmamızı kişisel bir meseleye çevirdiler artık, mesajlardan anlaşılıyordur zaten. Pişkin pişkin hesap falan soruyorlar müşteriden, yani özür dileyerek söylüyorum çingene gibi cazgırlık yapan bir firma ilk defa gördüm.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,867
Üyeler
142,831
Son üye
OsmannT29
Top Bottom