Neler Yeni

Ziraat Bankası kartıyla nasıl taksitli laptop alınır?

MelihSak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Melih
"genç kartın limiti 2000tl olur" yükseltilmez.
Web sitesinden baktım da aynı anda 2 kart beraber falan diyor bu kartın kredi kartı olan kısmının limitini arttırmak için ne yapmam gerekiyor

Bünyamina

80+ Gold
Web sitesinden baktım da aynı anda 2 kart beraber falan diyor bu kartın kredi kartı olan kısmının limitini arttırmak için ne yapmam gerekiyor
Kartların bölümünde kredi kartına tıkla o sayfada limit güncelleme yazıyor oradan gelir ve istediğin limiti yazıp başvurabiliyorsun. Büyük ihtimalle olumsuz değerlendirilir. Nedeni kredi skorunun düşük ve zamana ihtiyacın var.

MelihSak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Melih
Kartların bölümünde kredi kartına tıkla o sayfada limit güncelleme yazıyor oradan gelir ve istediğin limiti yazıp başvurabiliyorsun. Büyük ihtimalle olumsuz değerlendirilir. Nedeni kredi skorunun düşük ve zamana ihtiyacın var.
Kredi Kartlarım sekmesine
müşteri hizmetlerini aradım kredi kartım aktif bile değilmiş şube ye çağırdılar aktif gelir durumunuzu belgelemeniz gerekiyor dediler ne çeşit belgeler götürmem gerekiyor ki acaba sordum şube söyler dedi müşteri hizmetleri de

Top Bottom