Neler Yeni

Ziraat Mobil Bankacılık şifre yok

Cihat33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Cihat
Merhaba Arkadaşlar Babam bugün ziraat şubesinden hesap açmış elinde bir kağıtla geldi neyse bende bi bakim dedim sonra mobil bankacılik şifresi aldınmı diye sordum babama oda hayir dedi neyse bende mesaj kutusunda ziraatın atıği mesajları kurcalıyodum ama orda bulamadım sonra şifre unut seçeneğine bastım bilgileri girdim ama bu sefer bilgilerin hatalı olduğunu söylüyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
crazy
kuzenimin dediğine göre şubedeyken mobil şubeyi onlara açtırtmak gerekiyormuş, bende çok denedim şifre sıfırlamayı ve oluşturmayı fakat şubede bunu söylemediğim için hesabım var fakat mobil şubeye giriş yapamıyorum :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Aslı
Şifre için bildiğim kadarıyla atmye gidip kendin şifre belirleyeceksin öyle açılır anca ben öyle yaptım diye hatırlıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
crazy
Şifre için bildiğim kadarıyla atmye gidip kendin şifre belirleyeceksin öyle açılır anca ben öyle yaptım diye hatırlıyorum.
bende atm den şifre belirledim, şimdi siz öyle yazınca deniyim dedim mobil uygulamadaki başvuru yerinden yaptım oldu, ilk denediğimde hata vermişti, 1 ay olmuştur denemeyeli, sağolun hocam (y)

Cihat33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Cihat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kuzenimin dediğine göre şubedeyken mobil şubeyi onlara açtırtmak gerekiyormuş, bende çok denedim şifre sıfırlamayı ve oluşturmayı fakat şubede bunu söylemediğim için hesabım var fakat mobil şubeye giriş yapamıyorum :D
Yani şubeyemi gitmemiz gerekiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende atm den şifre belirledim, şimdi siz öyle yazınca deniyim dedim mobil uygulamadaki başvuru yerinden yaptım oldu, ilk denediğimde hata vermişti, 1 ay olmuştur denemeyeli, sağolun hocam (y)
Kral dediğin kart şifresi için değilmi ?

Top Bottom