Neler Yeni

Ziyoulang t60 klavye rainbow caps lock açık mı nasıl anlaşılır

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mertcan Hügül
CAPSLOCK TUŞUNUN AÇIK MI KAPALI MI olduğunu nasıl anlayabilirim tuştaki led çalışıyor ondan eminim caps açıkken yanması veya sönmesi için bir mod var mı acaba

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Akif Erdem
CAPSLOCK TUŞUNUN AÇIK MI KAPALI MI olduğunu nasıl anlayabilirim tuştaki led çalışıyor ondan eminim caps açıkken yanması veya sönmesi için bir mod var mı acaba
hocam aynı klavyede bende caps açıkken yanıyor kapalıyken sönüyor rainbow modeline sahibim mod yok sanırım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Akif Erdem
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mertcan Hügül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
nasıl yani hocam klavyenin ışıklarından mı bahsediyorsunuz? aydınlatmadan yani
EVET hocam messela ben de rainbow var fn ile ışık kısıyorsunuz ya kısarken en sona gelince caps lock yanıp söniyor ama aydınlatma açıkken de kapalıyken de capse basınca bir değişiklik olmuyor​
Mesaj otomatik birleştirildi:

EVET hocam messela ben de rainbow var fn ile ışık kısıyorsunuz ya kısarken en sona gelince caps lock yanıp söniyor ama aydınlatma açıkken de kapalıyken de capse basınca bir değişiklik olmuyor​
BEN Araştırıyorum öğrenirsem size haber veririm hocam siz de bulursanız yazarsanız sevinirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Akif Erdem
Mesaj otomatik birleştirildi:

BEN Araştırıyorum öğrenirsem size haber veririm hocam siz de bulursanız yazarsanız sevinirim
Evet hocam tum aydinlatmalari kapatsaniz bile caps locku açtığınızda caps ışığı açık kalıyor modu yok sanırım başka.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,290
Üyeler
140,800
Son üye
THEGOATPRC
Top Bottom