Neler Yeni

Zoom oda trollemek suç mu?

Fevkelade1i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,051
İsim
Muhammet Trabzon
dostum o sınıftan bir öğrenci youtubeda link attı gelin arkadaşlar troll diye ben de gittim ve link attığını söyledim yani dersi bozmak gibi bir kaidem yoktu
Anladım. o hâlde hocaya durumu izah etmen gerekirdi. YouTube linkini gönderip, "Hocam, bir öğrenciniz dersinizi sabote etmek için böyle bir paylaşım yapmış. Tedbirinizi alın. İyi dersler." deyip çıkman gerekirdi. Kadını nasıl sinirlendirdin ki, sana 5 dakika boyunca laf söyledi?

Herhalde senden önce girip dersi trolleyenler olmuş... Davalık bir şey çıkacağını sanmıyorum ama olursa, ilgili YouTube içeriğinin ekran görüntüsünü, video kaydını, bağlantısını falan al. Onu gösterirsin. Sadece uyarmak için girmiştim dersin.

Eren Eser

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,307
İsim
Eren Eser
suç ama seni bulamazlar eğer eba gibi yerde yapılsaydı bulunurdu fakat zoom yurt dışı tabanlı bir program ve seni bulmaları için uğraşacaklarını sanmıyorum eğer ki daha büyük bir şey yapsaydın belki ama sıkıntı olmaz

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler
Modelleme Animasyon Oyunlar
Selam arkadaşlar ben herhangi birsinin zoom odasına girdim ve çocuğun link attığını söyledim ama garip olucak ki kadın çocuğa bir şey demeyip hakkımda hukuki işlemler yapıcağını söyledi böyle bir şey mümkün mü? ve dersten çıkıp modemimi resledim zoom hesabımı silip yenisini açtım siber suçlarda ders trolleme ile ilgili bir şey varmı bilen varsa yardımcı olursa sevinirim
nerede oturuyon söylesene yakınsan geleyim buradan olmaz

Olm m.. mısın lan sen ders trollemek Günah sen suç mu arıyorsun ? Günah aldıktan sonra suç olsa ne olmasa ne ?!

Eymen09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Eymen Aras
Anladım. o hâlde hocaya durumu izah etmen gerekirdi. YouTube linkini gönderip, "Hocam, bir öğrenciniz dersinizi sabote etmek için böyle bir paylaşım yapmış. Tedbirinizi alın. İyi dersler." deyip çıkman gerekirdi. Kadını nasıl sinirlendirdin ki, sana 5 dakika boyunca laf söyledi?

Herhalde senden önce girip dersi trolleyenler olmuş... Davalık bir şey çıkacağını sanmıyorum ama olursa, ilgili YouTube içeriğinin ekran görüntüsünü, video kaydını, bağlantısını falan al. Onu gösterirsin. Sadece uyarmak için girmiştim dersin.
gösterdim ama kadın bilgisayarının ipsini bulucam zoomda gözüküyor hakkında dava açıcam dedi ve ip koruması oluyor sanırım modemlerde ipyi sorgulatıp internet sağlayıcısının kime ait olduğunu görüp ordan ulaşabilir mi diyeceğim de uğraşmaz sanırım o kadar
Mesaj otomatik birleştirildi:

nerede oturuyon söylesene yakınsan geleyim buradan olmaz

Olm m.. mısın lan sen ders trollemek Günah sen suç mu arıyorsun ? Günah aldıktan sonra suç olsa ne olmasa ne ?!
dostum düzgün okursan dersi trollemedim

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler
gösterdim ama kadın bilgisayarının ipsini bulucam zoomda gözüküyor hakkında dava açıcam dedi ve ip koruması oluyor sanırım modemlerde ipyi sorgulatıp internet sağlayıcısının kime ait olduğunu görüp ordan ulaşabilir mi diyeceğim de uğraşmaz sanırım o kadar

Düzgün okudum zatende sana mı düştü bunu söylemek ?

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

Dostum suç hem sende hem o öğrencide.
Senin hatan girmeyecektin işte herkes yorgun zaten .
Çocuğun hatası ise eğlencesi için arkadaşlarının eğitimini küçümseyerek onları engellemeye çalışmaktır.

Meartx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Mert Atay
Selam arkadaşlar ben herhangi birsinin zoom odasına girdim ve çocuğun link attığını söyledim ama garip olucak ki kadın çocuğa bir şey demeyip hakkımda hukuki işlemler yapıcağını söyledi böyle bir şey mümkün mü? ve dersten çıkıp modemimi resledim zoom hesabımı silip yenisini açtım siber suçlarda ders trolleme ile ilgili bir şey varmı bilen varsa yardımcı olursa sevinirim
Suç mu bilmem ama hiç etik bir şey değil yapacaksan yapma insanlara rahatsızlık verme

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler
Top Bottom