Neler Yeni

Zoom Türkçe Yama | Linux'ta Zoom nasıl Türkçe yapılır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
MixterZ
Discord
MixterZ#1575

YAMA NASIL KURULUR?​

@GNU or NOT tarafından sizlere daha anlaşılabilir ve düzgün bir deneyim sunmak için yapılmış olan Zoom Türkçe yama projemiz bugün kararlı sürümünü oluşturdu,kullanmak isteyen kişiler Ramkafasi/zoomtryama sitesinden yamayı indirip kolayca bilgisayarlarına kurabilirler. Tamı tamına 78.000 kelime Türkçe'ye çevrildi.

Öncelikle Zoom'u tamamen kapatıyoruz. Ardından aşağıdaki kodları sırası ile terminalimize yazıyoruz.

Bash:
sudo su
git clone https://github.com/Ramkafasi/zoomtryama.git ; cd Zoom\ Türkçe\ Yama\ Hızlı\ kurulum/ ; ./yamakurulum.sh

Artık Türkçe Yama sisteminize kuruldu. Bundan sonra dili Deutsch olarak değiştirip Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz. Görüntülere bakmak için Göster'e tıklamanız yeterli.

zoom1.png

zoom2.png

zoom4.png

Github linkimiz:

GNU/Linux Discord sunucumuz:

Son düzenleme:

xragu

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,307
İsim
Fenasi Kerim durmaz

YAMA NASIL KURULUR?​

@GNU or NOT tarafından sizlere daha anlaşılabilir ve düzgün bir deneyim sunmak için yapılmış olan Zoom Türkçe yama projemiz bugün kararlı sürümünü oluşturdu,kullanmak isteyen kişiler Ramkafasi/zoomtryama sitesinden yamayı indirip kolayca bilgisayarlarına kurabilirler. Tamı tamına 78.000 kelime Türkçe'ye çevrildi.

Öncelikle Zoom'u tamamen kapatıyoruz. Ardından aşağıdaki kodları sırası ile terminalimize yazıyoruz.

Bash:
sudo su
git clone https://github.com/Ramkafasi/zoomtryama.git ; cd Zoom\ Türkçe\ Yama\ Hızlı\ kurulum/ ; ./yamakurulum.sh

Artık Türkçe Yama sisteminize kuruldu. Bundan sonra dili Deutsch olarak değiştirip Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz. Görüntülere bakmak için Göster'e tıklamanız yeterli.

Github linkimiz:

GNU/Linux Discord sunucumuz:

bu konuyu daha öncede açmıştınız

42877

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Discord davet linki bozuk, davet tam oluşturulmadan kopyaladınız sanırım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
MixterZ
Discord
MixterZ#1575
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
MixterZ
Discord
MixterZ#1575
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
MixterZ
Discord
MixterZ#1575
Ancak sanırım "çeviriye başladım" gibi bir konu açmıştınız, ben tam olarak böyle bir konuyu hatırlıyorum çünkü.
Evet, çeviriye orada başlayıp burada ve SDN'de bitirdim. Banlı olduğum için bir süre daha Technopat'ta yayınlayamayacağım.

Top Bottom