Neler Yeni

🔥İndirim Zwilling Gourmet 2 Parça Bıçak Seti 1.119TL

ChristianSerratos

80+ Bronze
trendyolda da aynı fiyat. mesele burda kupon + nays kullanmak dip fiyata inmişken iyi indirimle satın almak. kendini kasıp boşa araştırma piyasasının altında şu an. zaten satıcı da aynı :kekw:
İş bankasına avantajlı olur diye atıyorum bildiğim kadarıyla peşin fiyatına 3 taksit var tüm bankalara

GirayHan

80+ Gold

ChristianSerratos

80+ Bronze

ChristianSerratos

80+ Bronze

GirayHan

80+ Gold
Yok hocam babam akıllıdır senin baban nasıldır bilemem Zwilling marka diye meyve bıçağına 150tl vermez
olum evinde anasının kurufasulye yapıp önüne koyduğu mutfağa sadece su içmek için giren adamsın sen.

ne anlarsın zwilling'ten bıçaktan kaliteden boş yapma uza konumda geçen de psu konusunda boş yaptın haklı çıktım ağlayarak 300 lira farka deger mi kutu açmadan iade edeyim dedin. bomboş bi charsın. blok.

Hashus000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Cihan Bozkır
Atışmayalım lütfen, kırmayalım birbirimizi . Ürün hakkında tam yeterli bilgi yok ama malına göre fiyat i̇yi bence. En az 6 ay olmuştur, 22.5cm sürbisa ahşap kabza şef bıçağını 900 liraya aldım, 4416 çelik idi. O da 55-56HRC deniyordu.

GirayHan

80+ Gold
Atışmayalım lütfen, kırmayalım birbirimizi . Ürün hakkında tam yeterli bilgi yok ama malına göre fiyat i̇yi bence. En az 6 ay olmuştur, 22.5cm sürbisa ahşap kabza şef bıçağını 900 liraya aldım, 4416 çelik idi. O da 55-56HRC deniyordu.
ne atışması hocam veledin canı sıkılıyor oynuyoruz işte :D

GirayHan

80+ Gold
Satıcı iyi gibi fakat sahte olma olasılığı var biçakların. Aldıktan sonra araştırmak lazım orjinal mi diye. Onun dışında fiyat baya iyi alınır.
sanmıyorum ama paket ulaşınca kontrol edeceğim hocam.

GirayHan

80+ Gold
Piyasada çok var valla sahte bıçak. Baya iyi olunca fiyat şüphelendim biraz. İnternetten araştırabilirsin eline ulaşınca. Sahte bıçak kendini belli eder zaten.
2-3 platformda indirime sokmuşlar hocam. nette sahte bıçak varsa zwilling'i eline alınca anlıyorsun zaten çok kötü kopyaları yapıyo çinliler. satıcının da yorumlarına baktığım için aldım sahte çıkacağını sanmıyorum

ChristianSerratos

80+ Bronze
olum evinde anasının kurufasulye yapıp önüne koyduğu mutfağa sadece su içmek için giren adamsın sen.

ne anlarsın zwilling'ten bıçaktan kaliteden boş yapma uza konumda geçen de psu konusunda boş yaptın haklı çıktım ağlayarak 300 lira farka deger mi kutu açmadan iade edeyim dedin. bomboş bi charsın. blok.
Yav ne alındın be kardeş tamam enayi değilsin 3500tl verip alırdın bu seti sen tamam + olarak yiyecek içeçek hizmetleri alanın da okudum diplomam var ve ablam da aynı diplolama sahip bizim evde şef çok ama enayi az senin gibi

Top Bottom