Neler Yeni

🔥İndirim RYZEN 5 5600 3.760 TL 🤟

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Umut Çetin
250 lira indirim var mükemmel.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kutusuzmuş pardon. :)
Kankam gördüğümü paylaştim ihtiyacı olan alsın diye ne diye üstüme geliyosunuz sakin 😅
Mesaj otomatik birleştirildi:

Demek hayırlısı buymuş hocam. İyi günlerde kullanın.
Teşekkürler hocam daha iyileri isteyen herkese nasip olsun 🙏

münşi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Ramazan Karatopcu
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar, İşlemci, Ekran Kartı
3760 kazık. 3000e aldık amazondan bir arkadaşın geldi bizimkiler de yolda. Bu fiyatlara almayın.

MYSTIC

80+ Silver
3760 kazık. 3000e aldık amazondan bir arkadaşın geldi bizimkiler de yolda. Bu fiyatlara almayın.
Peki önümüzdeki aylarda düşer mi fiyatı o kadar?(Karşı çıkma olarak anlama,ben de alacağım da ucuz olması her zaman daha iyidir:)

emre96161

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Mehmet Emre Şimşek
Soğutucusu yoksa wraith prismle birlikte alınabilir normal fiyata gelir diyecektim ama ne kadar pahalanmış soğutucu ben birkaç ay önce 250ye sıfır almıştım gaming gecesinde, bende de soğutucu var işlemci yok 😂

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Umut Çetin
Soğutucusu yoksa wraith prismle birlikte alınabilir normal fiyata gelir diyecektim ama ne kadar pahalanmış soğutucu ben birkaç ay önce 250ye sıfır almıştım gaming gecesinde, bende de soğutucu var işlemci yok 😂
Kankam ben aldım bi tane üstunede dediğin gibi o soğutucuyu 2.elden bi arkadaştan 80tlye çözdüm bu şekilde daha kârlı oldu gibi ülkede birşeyin fiyatını tahmin edemiyosun ki ondan dolayı alıyım dedim herkesin beyni aklı var kendine uygun olanı yapıştırsın diğer türlü sıkıntı 😉

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,595
Üyeler
140,666
Son üye
xincrks
Top Bottom