Neler Yeni

Çözüldü✓ XDrive Toryum Beşik Özelliği

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,549
İsim
Orkun
Selamlar, XDrive Toryum koltuğum ileri geri sallanmaya başladı araştırdığımda beşik özelliği varmış. Ne yapsam etsem kapatamadım şu beşik özelliğini. Gerçekten bilen birisi bana mümkünse görseller ile yardımcı olabilir mi?

The King of Comedy

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
aynı koltuk bende de var öyle bir özellik olduğunu sanmıyorum. sitesine de baktım özelliklerinde yazmıyor.

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,549
İsim
Orkun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aynı koltuk bende de var öyle bir özellik olduğunu sanmıyorum. sitesine de baktım özelliklerinde yazmıyor.
1662320652978.png

Videosunda beşik özelliğinden bahsediyor. Videodaki gibi yapmaya çalışıyorum bir türlü kitleyemedim acayip gıcık etti sallanması.

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,549
İsim
Orkun
bende bir bakayım döneyim sana
Valla kitlemeye çalışıyorum videodaki gibi hala arkaya doğru esneme yapıyor. Kilidi açınca komple esniyor. 2 3 Gün önce böyle değildi hiç dokunmamıştım yükseklik vs. sabit kullanıyordum.

Bir bak kurcala bakayım çözebilirsen bana da söylersin

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
989
İsim
Mustafa
Selamlar, XDrive Toryum koltuğum ileri geri sallanmaya başladı araştırdığımda beşik özelliği varmış. Ne yapsam etsem kapatamadım şu beşik özelliğini. Gerçekten bilen birisi bana mümkünse görseller ile yardımcı olabilir mi?
Dostum alt tarafta yuvarlak bir topa benzer bir şey var mı varsa onu sağa yada sola tam hatırlamıyorum sıkarsan koltuğun sallanması kapanıyor. Farklı bir model kullanıyorum o yüzden kesinlik belirtemedim. Bak videoda gözüküyor kolçağın hizasına denk geliyor alt kısımda.

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,549
İsim
Orkun
Dostum alt tarafta yuvarlak bir topa benzer bir şey var mı varsa onu sağa yada sola tam hatırlamıyorum sıkarsan koltuğun sallanması kapanıyor. Farklı bir model kullanıyorum o yüzden kesinlik belirtemedim.
Var var deneyeyim hemen

The King of Comedy

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Valla kitlemeye çalışıyorum videodaki gibi hala arkaya doğru esneme yapıyor. Kilidi açınca komple esniyor. 2 3 Gün önce böyle değildi hiç dokunmamıştım yükseklik vs. sabit kullanıyordum.

Bir bak kurcala bakayım çözebilirsen bana da söylersin
bende çalışmadı.

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,549
İsim
Orkun
Dostum alt tarafta yuvarlak bir topa benzer bir şey var mı varsa onu sağa yada sola tam hatırlamıyorum sıkarsan koltuğun sallanması kapanıyor. Farklı bir model kullanıyorum o yüzden kesinlik belirtemedim. Bak videoda gözüküyor kolçağın hizasına denk geliyor alt kısımda.
Denedim dediğin siyah yuvarlak elimde kaldı hocam keşke net bir bilgi verseydin bana şu yöne çevir diye. Yanlış yöne çevirmişim vidası komple çıktı. Geri takamıyorum yayların sertliğinden dolayı.

Şuan koltuk komple beşik oldu. İleri geri full oynuyor sabit durmuyor.

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
989
İsim
Mustafa
Denedim dediğin siyah yuvarlak elimde kaldı hocam keşke net bir bilgi verseydin bana şu yöne çevir diye. Yanlış yöne çevirmişim vidası komple çıktı. Geri takamıyorum yayların sertliğinden dolayı.
Hocam o kadar zorlayacağınızı hiç tahmin etmedim orada + ve - simgesi vardı keşke bir baksaydınız. Ve sanırım doğru tahmin etmişim sizin sorunun orayla alakalı imiş.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Videoda gösterilen kolu içeri dolu itince beşik özelliğini kilitliyorsun. Dışarı çekince de açıyorsun. Eğer itemiyorsan yönünü aşağıya döndür. Ve alt kısımdaki yuvarlak döndürülen parça da ne kadar sallanıp sallanmayacağını ayarlayan aparat. Üstünde + ve - işaretleri olur hangi yön olduğunu oradan anlayabilirsin. + işareti yayı sertleştirir - işareti de gevşetir daha çok sallanmasını sağlar. Sanırım ben yazarken eksiye doğru fazla çevirip vidasını çıkardın :/ Müşteri hizmetlerine yazıp veya arayıp bilgi al istersen nasıl takılacağına dair.

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,549
İsim
Orkun
Videoda gösterilen kolu içeri dolu itince beşik özelliğini kilitliyorsun. Dışarı çekince de açıyorsun. Eğer itemiyorsan yönünü aşağıya döndür. Ve alt kısımdaki yuvarlak döndürülen parça da ne kadar sallanıp sallanmayacağını ayarlayan aparat. Üstünde + ve - işaretleri olur hangi yön olduğunu oradan anlayabilirsin. + işareti yayı sertleştirir - işareti de gevşetir daha çok sallanmasını sağlar. Sanırım ben yazarken eksiye doğru fazla çevirip vidasını çıkardın :/ Müşteri hizmetlerine yazıp veya arayıp bilgi al istersen nasıl takılacağına dair.
İçeride tutan bir vida var takmaya çalışınca yukarı hareket ediyor ve elimle aradan tutamıyorum mecbur alt mekanizmayı sökeceğim yayı takabilmek için.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
İçeride tutan bir vida var takmaya çalışınca yukarı hareket ediyor ve elimle aradan tutamıyorum mecbur alt mekanizmayı sökeceğim yayı takabilmek için.
Hiç sallanmasını istemiyorsan + yönüne doğru sonuna kadar sık. Çok zorlama bir yerde durur zaten. Sağdaki koldan kitlesen de kitlemesen de çok farketmez zaten altı sıkınca.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,193
Üyeler
140,613
Son üye
zoneq
Top Bottom