Neler Yeni

Rx 570 4gb furmark sonuçları

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Seyhan Gazi
Bu kartı almayı düşünüyorum sahibi test sonuçlarını gönderdi.

1-) İlk 50 saniyede 77 derece ısı normal mi ?
2-) GPU 1 kısmında rx480 yazıyor bu serilerde olan bir şey mi ?
3-) 22.30 dk test yapıyor yaptığı testin videosunu gönderdi ancak kamera kalitesizliği yüzünden furmark programından gpu ısısı gözükmüyor ama aynı videoda TechPowerUp programı üzerinden gpu ısısı 81 derece olarak gösteriyor TechPowerUp programı gpu ısısını doğru gösteriyor mu ?
4-) Kartın fiyatı 1500 TL. Sizce almalı mıyım ? eklemek istediğiniz bir şey varsa ekleyebilirsinsiniz.

ilk 50 saniye https://www.hizliresim.com/sloh0rh
22. dakika https://www.hizliresim.com/lj8g2mw

atilla_zg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
atilla üzgün
Bence bulaşma derim ama fiyatında iyi geldi bende şuan kart arıyorum rx 580 buldum kart 78 derece çıkıyor Valla amd kartlar ısınıyor ya gtx 1660 süper buldum onu almayı planlıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Seyhan Gazi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence bulaşma derim ama fiyatında iyi geldi bende şuan kart arıyorum rx 580 buldum kart 78 derece çıkıyor Valla amd kartlar ısınıyor ya gtx 1660 süper buldum onu almayı planlıyorum
81 derece biraz normal gibi gözüküyor ama 77 derece ile teste başlaması biraz canımı sıktı

atilla_zg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
atilla üzgün
Bence o testten önce ya oyun oynuyordu yada yine test yaptı 77 derece başlangıç çok fazla

fbsoner12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Soner
570 ile 480in ne alakası var? :/
1500 lira fiyatı güzel ancak kafe kartı yada mining de kullanılmış da olabilir.
Fan dönüş hızlarına çok dikkat et 570-580 kartların bazıları fanlar devreye girer girmez yüzde 100 de çalışıyor afterburner dan kendin ayarlayabilirsin fakat gene de dikkat et inciğine cıncığına o kartlar piyasada çok var şuan.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,874
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Mining kartı. BIOS bile atılmış sanırım. Bu arada kartın RX 480 olarak gözükmesi Furmark' ın yazılımsal bir hatası onda bir sıkıntı yok ama gerek çekirdek hızı gerek fan hızı ve voltaja baktığımızda mining çıkması ve BIOS atılan bir kart oldugu belli. Hatta adam orijinal BIOS' u geri yüklememis bile sanırım. Lakin bunu net anlamak için bir oyun açması lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Seyhan Gazi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
570 ile 480in ne alakası var? :/
1500 lira fiyatı güzel ancak kafe kartı yada mining de kullanılmış da olabilir.
Fan dönüş hızlarına çok dikkat et 570-580 kartların bazıları fanlar devreye girer girmez yüzde 100 de çalışıyor afterburner dan kendin ayarlayabilirsin fakat gene de dikkat et inciğine cıncığına o kartlar piyasada çok var şuan.

Mining kartı. BIOS bile atılmış sanırım. Bu arada kartın RX 480 olarak gözükmesi Furmark' ın yazılımsal bir hatası onda bir sıkıntı yok ama gerek çekirdek hızı gerek fan hızı ve voltaja baktığımızda mining çıkması ve BIOS atılan bir kart oldugu belli. Hatta adam orijinal BIOS' u geri yüklememis bile sanırım. Lakin bunu net anlamak için bir oyun açması lazım
8bf4b311-cd85-49fc-9977-24a3e7451d7e.jpg

İlk olarak 1 dakika bu testi yapmış sonra hemen diğerini yaptı bu kadar yüksek ısıda başlamasının sebebi bu olabilir mi ? Tekrardan bilgisayar soğukken yapmasını istedim.

atilla_zg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
atilla üzgün
Rx 480 görünmesi normal bence bende rx 560 var ama furmark 460 olarak gözüküyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle

İlk olarak 1 dakika bu testi yapmış sonra hemen diğerini yaptı bu kadar yüksek ısıda başlamasının sebebi bu olabilir mi ? Tekrardan bilgisayar soğukken yapmasını istedim.
Olabilir

İlk önce 1 dkllık yapmış sonra Bi tanede yapmış size onları atmış

Soğuduktan sonra 15 dk lık isteyin

n0rbit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Bahadır
Çok kısa sürede o sıcaklığa fırlaması kartın patates olduğunu gösterir.

Top Bottom