Neler Yeni

Öneri Virüssüz Minecraft Launcher

MAGnus201

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Muhammed Arda Güzelyurt
Instagram
magnus.201
Steam
magnus201
Minecraft oynayacağım arkadaşlarımla fakat bizde oyunun tam sürümü yok. TLauncher için de virüslü deniyor ve hiç riske atmaya değer bulmuyorum. Virüssüz nasıl indirebilirim?

MsGrkm06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Minecraft oynayacağım arkadaşlarımla fakat bizde oyunun tam sürümü yok. TLauncher için de virüslü deniyor ve hiç riske atmaya değer bulmuyorum. Virüssüz nasıl indirebilirim?
SKLauncher
Kendimde kullaniyorum arayüzüde güzel öneririm.

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Mustafa
Ben TL launcher kullanıyorum ama seyi soracağım nasıl ben buna Rtx gibi bir mod yapabilirim shader mod yükledim olmadı gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Enes
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,Tarih

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
985
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
Virüssüz denilsede bir çoğu virüslü, en iyisi orjinalini almak virüssüz kendi hesabınla oynarsın

MAGnus201

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Muhammed Arda Güzelyurt
Instagram
magnus.201
Steam
magnus201
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Virüssüz denilsede bir çoğu virüslü, en iyisi orjinalini almak virüssüz kendi hesabınla oynarsın
Şu anda alabilecek gibi değiliz. Oyuna da çok girmiyoruz zaten o yüzden maalesef korsan indirmemiz lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Enes
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,Tarih
Hocam neredeyse 7 ay bu launcher ile Minecraft oynadım. Bir sıkıntısı olmadı. Sonrasında baba isteği üzerine sildim. Artık oynamıyorum. Uyarı için teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dikkat edin hic güvenli durmuyor.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,877
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
TLauncher tercih edebilirsiniz. Sorunsuz ve virüssüzdür.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,877
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113