Neler Yeni

GTA 6 Kötü Çıkarsa Ne Olur ?

Prmy

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
trilogy rezaletini herkes biliyor.
cyberpunk dan daha kötü bir izlenim yarattı şahsen. geçtiğimiz günlerde rdr1 trailerı çıktı. eskiden remake söylentileri çıkcak diyorlardı. fakat rockstarın açıklamasına göre sadece portlanmış versiyonunu çıkarıyorlar.
ve üstelik pc ye de çıkarmıyorlar. anlaşılan uğraşmak istemiyorlar. (muhtemelen tek bir stüdyaya iş yükünü vermişlerdide)
nedense rdr2 Gibi bir BAŞYAPIT dan sonra sanki içerde işler hiç yolunda değilmiş gibi bir izlenim var internetten duyduklarıma göre tabi hepsine inanmamak gerekiyor. internetten duyduklarımızın bir çoğu yalan çıkabilir heleki bu kadar kitleye ulaşan bir oyunun çok beklentisi var. illaki bir çok yalan olucaktır. eğerki gta 6 kötü bir çıkış yaparsa tüm dünyada ne olur çok merak ediyorum. çünkü çok fazla hype var oyunun üstünde.
belkide gta 6 yüzünden bir çok insanın iş yükü yada beklentisi mahdur olmuş olabilir. artık internet ortamında genel olarak şunlar konuşuluyor ;
- gta 6 çıkmadan öleceğiz.
- 80 yıl sonra ölürüm ardından gta 6 çıkar.
- gta 6 yı bir çok insan göremicek.
buna benzer bir çok şey var.
bide şeyi anlamıyorum. youtubeda görürsünüz böyle ; gta 6 new 50 features felan; görülmemiş özellikler / sızıntılar felan dan bahsediyor.
bu sızıntılar nerden geliyorki zaten gta 6 sızıntı videoları yayınlandı. tabi elbetki sızıntılardan bir çok özellik çıkabilir fakat. youtubeda özellikler ini anlatan videolarda sıznıtılar da olmayan söylentileri ortaya koyuyolar
sanki uyduruyorlarda biz kanıyormuşuz gibi bir izlenim uyandırıo bende ( tabi bu videoları yapan kişiler genellikle bu sızıntıları ortaya koymuyor. forumlardan alıyorlar. )
ama ne kadar inandırıcı pek bilmiyorum.
herşeyi geçtim gta 6 bence tüm dünyayı etkiledi.
bu kıyaslamayı şeyle kıyaslayabiliriz ( minecraft ) en çok satan oyun
çok fazla oynayanı var gerektiğin de haber bültenleri ne bile çıkıyor. youtube da da bir çok minecraft oynayanı var
ben şahsen minecraft ı sevmiyorum fakat oynayanı çok aynı roblox. gibi fakat minecrraft daha kapsamlı
düşünün minecraft gibi bir oyunu 3-4 e 5-6 ya katlayacak bir bütçeli bir oyun geliyor oda GTA 6
asında oyunun bütçesine bakarakda bir çok şeyi kavrayabiliriz. oyunun bütçesi 5-6 film büyüklüğünde (tahmini)
yani bilemiyorum eğerki gta 6 kötü çıkarsa çok hüsran olur. eğerki okadar bütçeyle iyi bir çıkış yapamazlarsa çok kötü olur gibi geliyor. rockstar için durum ;
ama yinede rockstar ın en iyisini yaptığını unutmamak lazım. ama bence gerçekten büyük bir işe kalkışıyorlar bu sefer. grafikler vb. bir çok şey tavan seviyede olacak.
evet sizlerin yorumu ne olur ?
sizce eğerki gta 6 kötü çıkarsa ne olur ?
En sevdiğim oyun firması Rockstar Games ve en sevdiğim oyun Red Dead Redemption 2 olarak söylüyorum GTA VI kötü çıkarsa hiçbir şey olmaz. Dünyanın sonu değil. Aylar, yıllarca konuşulur yine olumsuz da olsa. Cyberpunk 2077 çok hypelandı ne kadar sıkıntılı çıktı, çok konuşuldu çok oynandı ancak toparlandı. Hatta ben başlamak için yeni DLC ile gelecek 2.0 güncellemesini bekliyorum.

GTA Trilogy'yi Grove Street Games, Red Dead Redemption'ı ise Double Eleven Studios yaptı. Birebir Rockstar'ın kötü çıkarması değil ama kararları verenler onlar... Sıkıntılı kararlar verdiler yalan yok. RDR2 motorunda RDR Remake bekleyenler bile vardı ama gördük ki GTA VI dışına minimum kaynak harcıyorlar. Şahsen ben iyi çıkacağını düşünüyorum. Sızıntılarla gördüğüm mekanikler de umut vericiydi.

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
Dünyanın en çok para harcanan oyunu batarsa ne mi olur ? Batarlar herhalde.

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Sons of the Forest gibi kötü olmasında Rockstar a bence hiçbir şey olmaz olsa olsa bizim gta 6 yı beklediğimiz ömrümüze olur.

Helenov

80+
İmkansız. Dediğin Trilogy'yi vs. Rockstar yapmadı. Kötü çıkamaz, kesinlikle ortalama üstü bir oyun olur ama yıllarca bu oyundan ütopik şeyler beklendiği için herkesin beklentisini karşılayamayabilir.

NOSCOPE1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Selim EREN
Instagram
selim.eren00
o değilde gidin gta v trailer izleyin birde gta vı trailerı farkı anlarsınız

Alioski

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Ali
trilogy rezaletini herkes biliyor.
cyberpunk dan daha kötü bir izlenim yarattı şahsen. geçtiğimiz günlerde rdr1 trailerı çıktı. eskiden remake söylentileri çıkcak diyorlardı. fakat rockstarın açıklamasına göre sadece portlanmış versiyonunu çıkarıyorlar.
ve üstelik pc ye de çıkarmıyorlar. anlaşılan uğraşmak istemiyorlar. (muhtemelen tek bir stüdyaya iş yükünü vermişlerdide)
nedense rdr2 Gibi bir BAŞYAPIT dan sonra sanki içerde işler hiç yolunda değilmiş gibi bir izlenim var internetten duyduklarıma göre tabi hepsine inanmamak gerekiyor. internetten duyduklarımızın bir çoğu yalan çıkabilir heleki bu kadar kitleye ulaşan bir oyunun çok beklentisi var. illaki bir çok yalan olucaktır. eğerki gta 6 kötü bir çıkış yaparsa tüm dünyada ne olur çok merak ediyorum. çünkü çok fazla hype var oyunun üstünde.
belkide gta 6 yüzünden bir çok insanın iş yükü yada beklentisi mahdur olmuş olabilir. artık internet ortamında genel olarak şunlar konuşuluyor ;
- gta 6 çıkmadan öleceğiz.
- 80 yıl sonra ölürüm ardından gta 6 çıkar.
- gta 6 yı bir çok insan göremicek.
buna benzer bir çok şey var.
bide şeyi anlamıyorum. youtubeda görürsünüz böyle ; gta 6 new 50 features felan; görülmemiş özellikler / sızıntılar felan dan bahsediyor.
bu sızıntılar nerden geliyorki zaten gta 6 sızıntı videoları yayınlandı. tabi elbetki sızıntılardan bir çok özellik çıkabilir fakat. youtubeda özellikler ini anlatan videolarda sıznıtılar da olmayan söylentileri ortaya koyuyolar
sanki uyduruyorlarda biz kanıyormuşuz gibi bir izlenim uyandırıo bende ( tabi bu videoları yapan kişiler genellikle bu sızıntıları ortaya koymuyor. forumlardan alıyorlar. )
ama ne kadar inandırıcı pek bilmiyorum.
herşeyi geçtim gta 6 bence tüm dünyayı etkiledi.
bu kıyaslamayı şeyle kıyaslayabiliriz ( minecraft ) en çok satan oyun
çok fazla oynayanı var gerektiğin de haber bültenleri ne bile çıkıyor. youtube da da bir çok minecraft oynayanı var
ben şahsen minecraft ı sevmiyorum fakat oynayanı çok aynı roblox. gibi fakat minecrraft daha kapsamlı
düşünün minecraft gibi bir oyunu 3-4 e 5-6 ya katlayacak bir bütçeli bir oyun geliyor oda GTA 6
asında oyunun bütçesine bakarakda bir çok şeyi kavrayabiliriz. oyunun bütçesi 5-6 film büyüklüğünde (tahmini)
yani bilemiyorum eğerki gta 6 kötü çıkarsa çok hüsran olur. eğerki okadar bütçeyle iyi bir çıkış yapamazlarsa çok kötü olur gibi geliyor. rockstar için durum ;
ama yinede rockstar ın en iyisini yaptığını unutmamak lazım. ama bence gerçekten büyük bir işe kalkışıyorlar bu sefer. grafikler vb. bir çok şey tavan seviyede olacak.
evet sizlerin yorumu ne olur ?
sizce eğerki gta 6 kötü çıkarsa ne olur ?
çıkamaz çünkü o rockstar
Mesaj otomatik birleştirildi:

o değilde gidin gta v trailer izleyin birde gta vı trailerı farkı anlarsınız
aynısı ya

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,342
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
GTA 6 kötü çıkmaz sadece genel kesimin beklentisini karşılar, tatmin olmayan kalan kısım söylenir durur.
Sırf oyunun su fiziği için 20 kişi çalıştıran bir markadan bahsediyoruz. Karşımızda Ubisoft veya CD Project yok.
RDR 2'yi o zamanın şartlarında o şekilde çıkarttılarsa şuan ki imkanlarla geneli tatmin edecek bir şey ortaya koyacaklardır.
Kaldı ki fragmanından bile görüntü açısından yeterince tatmin edecek gibi duruyor. Eğer fragmanda gösterilen bir şeyi geri çekerlerse bilemeyiz tabii ama hiçbir zaman böyle bir şey yapmamıştır Rockstar Games.

Top Bottom