Neler Yeni

Yardım (YARDIM) Bilgisayara güç gelmiyor

Musty.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Mustafa Çelikörs
Selamlar dün çalişan pc de şuan güc gelmiyor
Elektrik var priz calisiyor guc kaynaginin kablosunu cekip power butonuna bir kac kez bastik sonra guc kablosunu taktik yine sonuç yok lutfen yardimci olun sorun ne olabilir ne denemeliyiz yardimlarinizi bekliyorum
(Ne kasanin ısığı yanıyor ne baska bir sey kasada hic bir hareketlilik yok)

alovra

80+ Bronze
Elektrik var priz calisiyor guc kaynaginin kablosunu cekip power butonuna bir kac kez bastik sonra guc kablosunu taktik yine sonuç yok lutfen yardimci olun sorun ne olabilir ne denemeliyiz yardimlarinizi bekliyorum
psu markası nedir bide kasa tuşunun çalıştığına eminmisiniz anakart üzerinden açmayı deneyin

MamiKK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
Kasanın arkasında bulunan on off tuşu kapalı olabilir

Musty.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Mustafa Çelikörs
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
psu markası nedir bide kasa tuşunun çalıştığına eminmisiniz anakart üzerinden açmayı deneyin
Psu markasi rampage rmp-600-80p kasa tuşu calisiyor mu emin degiliz ve anakarttan nasil aciliyor hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kasanın arkasında bulunan on off tuşu kapalı olabilir
Yok hocam denedik 2 turlu de

Actik butun kablolari kontrol ettik sıkıntı yok ramleri cikarip taktik

alovra

80+ Bronze
Psu markasi rampage rmp-600-80p kasa tuşu calisiyor mu emin degiliz ve anakarttan nasil aciliyor hocam

Yok hocam denedik 2 turlu de

Actik butun kablolari kontrol ettik sıkıntı yok ramleri cikarip taktik

bu konuda çok profosyonel değilim lütven dikkatli bi şekilde yapın zarar verme ihtimaliniz var forumdan birisi yardım cı olsun yada daha iyi olur güç kaynağınız çok iyibir marka değil

Musty.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Mustafa Çelikörs

bu konuda çok profosyonel değilim lütven dikkatli bi şekilde yapın zarar verme ihtimaliniz var forumdan birisi yardım cı olsun yada daha iyi olur güç kaynağınız çok iyibir marka değil
Valla yardimci olacak biri yoksa zor hocam

Yani herhangi bir elektrik kesintisi falan yok 1 gun once acilan kasa biraz hareket ettirilmis olabilir baska biri tarafindan ondan dolayi hasar gorebilir mi

alovra

80+ Bronze
Valla yardimci olacak biri yoksa zor hocam

Yani herhangi bir elektrik kesintisi falan yok 1 gun once acilan kasa biraz hareket ettirilmis olabilir baska biri tarafindan ondan dolayi hasar gorebilir mi
ben ekran kartı takılı elimde 700m yol yürüyüp 5 kat çıkmıştım kasayı kucaklayıp olamıştır hareketten bişey

Musty.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Mustafa Çelikörs
ben ekran kartı takılı elimde 700m yol yürüyüp 5 kat çıkmıştım kasayı kucaklayıp olamıştır hareketten bişey
Muhtemelen hareketten degil hocam pinleri kontrol ettik yine acilmiyor

alovra

80+ Bronze
Muhtemelen hareketten degil hocam pinleri kontrol ettik yine acilmiyor
başka güç kaynağı bulursanız onla deneyin ondan önce anakarttan çalıştırmayın deneyin ama iyi bilen birinden yardım alın anakartınız çöp olabilir

Musty.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Mustafa Çelikörs
başka güç kaynağı bulursanız onla deneyin ondan önce anakarttan çalıştırmayın deneyin ama iyi bilen birinden yardım alın anakartınız çöp olabilir
hocam baska güç kaynagi yok anakarttan açmayi da denemeye gözümüz yemedi acikcası elimiz kolumuz bağlı bekliyoruz

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Yusuf Kaplan
hocam baska güç kaynagi yok anakarttan açmayi da denemeye gözümüz yemedi acikcası elimiz kolumuz bağlı bekliyoruz
Anakartinda ışık olması lazım. Led yani. O yaniyor mu? (Olmayan bir model vs varsa bilmiyorum. Ben hepsinde oluyor diye biliyorum). Eğer benim bilgim yanlış değilse güç kaynağı enerji vermiyordur. Işık yaniyorsa sıkıntı başka parcadadir

Musty.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Mustafa Çelikörs
Anakartinda ışık olması lazım. Led yani. O yaniyor mu? (Olmayan bir model vs varsa bilmiyorum. Ben hepsinde oluyor diye biliyorum). Eğer benim bilgim yanlış değilse güç kaynağı enerji vermiyordur. Işık yaniyorsa sıkıntı başka parcadadir
Hocam anakart b450m ve araştirdigima gore üzerinde herhangi bir isik yokmus

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Yusuf Kaplan
Hocam anakart b450m ve araştirdigima gore üzerinde herhangi bir isik yokmus
bence anakarttan calıstırma ısını yap. orada guc kaynagı olu mu yoksa sorun tusta mı anlarız. yapamam dersen bır bılgısayarcıya gıdıp test ettırebılırsın psu vs

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,020
Üyeler
140,749
Son üye
mamih
Top Bottom