Neler Yeni

Yardım Ramden dolayı Pc çok geç açılıyor Neden

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yunus Emre Erbaş
Herkese iyi akşamlar sistemimde ekran kartını değiştirirken ramı çıkarmak zorunda kaldım taktığımda geç açılmaya başladı
görseldeki gibi sistem çalışmaya başlıyor fakat ram sonradan çalışıyor

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    1.2 MB · Hit: 21
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan
Herkese iyi akşamlar sistemimde ekran kartını değiştirirken ramı çıkarmak zorunda kaldım taktığımda geç açılmaya başladı
görseldeki gibi sistem çalışmaya başlıyor fakat ram sonradan çalışıyor
Öyle saçma şey mi olur yav. SSDdendir veya Ramin tekini görmüyordur.

saype

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Hamdi Sayar
Hocam bilgisayar çalışır vaziyette mi değiştirdin ekran kartı .Öyle bir şey olması çok olağan gelmedi. Elektrikle bağlantısını kesip tekrardan rami sök tak yapın.Belki elektrik tamamen kesili halde değildi siz değiştirirken. Veya biosla alakalı bir ayar yapmayı da gerektirebilir bu değişim sebebiyle.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yunus Emre Erbaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öyle saçma şey mi olur yav. SSDdendir veya Ramin tekini görmüyordur.
sistemi yeni topladım ekran kartını sonradan aldım rx 580 vardı onu çıkardım rx7800xt aldım takarken sığmadı kasa küçük gelgi rami çıkardım öyle taktım önceden böyle yapmıyodu videosu var ama yükleyemedim ramın ışığı yanmıyor cpu kırmızı ışık veriyor. ramın ışığı yanınca düzelip açılıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan
sistemi yeni topladım ekran kartını sonradan aldım rx 580 vardı onu çıkardım rx7800xt aldım takarken sığmadı kasa küçük gelgi rami çıkardım öyle taktım önceden böyle yapmıyodu videosu var ama yükleyemedim ramın ışığı yanmıyor cpu kırmızı ışık veriyor. ramın ışığı yanınca düzelip açılıyor
Normal öyle olmalı zaten. Ramini görüyor mu sistem?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yunus Emre Erbaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bilgisayar çalışır vaziyette mi değiştirdin ekran kartı .Öyle bir şey olması çok olağan gelmedi. Elektrikle bağlantısını kesip tekrardan rami sök tak yapın.Belki elektrik tamamen kesili halde değildi siz değiştirirken. Veya biosla alakalı bir ayar yapmayı da gerektirebilir bu değişim sebebiyle.
elektiriği kesmiştim ve dediklernizi buraya yazmadan 10 dk evvel yaptım olmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Normal öyle olmalı zaten. Ramini görüyor mu sistem
evet biosda görünüyor

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,265
Üyeler
140,798