Neler Yeni

🔥AMD KARTLARDA FSR 3 MOD + KURULUM + LİNK 🔥

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,979
İsim
Sinan Aba
Yani çokta mühim değil benim için doğru diyorsunuz. Hali hazırda zaten CP de RT açık ultrada 80-90 fps, FH5 te de RT açık Ekstrem ayarlarda 100 FPS civarı, BG3 te de yine aynı şekilde ultra ayarlarda 100FPS civarı alıyorum. Hemde Hyper RX teknolojisi sayesinde 2k dan 4k ya upscale şekilde bu değerleri alıyorum. Ben vazgeçtim kurmayacam modu ihtiyacı olan kursun. :D
Dostum zaten amd bunun benzerini drivera verecek floid motion frames bi kaç aya driver'a eklerler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uncharted 4 için yapabilir miyim?
yapılır.

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Dostum zaten amd bunun benzerini drivera verecek floid motion frames bi kaç aya driver'a eklerler
Mesaj otomatik birleştirildi:

yapılır.
Evet haklısın hatta bir tane beta sürücüsü var denemek için kurmuştum onu dediğin şey vardı ama beta sürüm olduğu için çokta bir işe yaramadı driver çöküp duruyordu sjsjsjsj bende geri 23.11.1 e döndüm ama sorunları düzeltilmiş WHQL sürümde Floid Motion Frames çok tatlı olucak. :)
Betası olduğu için çokta uzun sürmez o driverin gelmesi, kısa zamanda gelir diye düşünüyorum.

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,979
İsim
Sinan Aba
Sorunu çözülürsr haber verirsen sevinirim
Valla dostum bilmiyorum nedenini.
Bir yeri yanlış yapmış olabilirsin tekrar yap istersen.
driver sürümün eski belki
oyunun güncel olmayabilir oyundaki fsr sürümüne göre dosyayı atacaksın çünkü

bende yaptıklarımdan fazlasını bilmiyorum :(

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Yusuf Kaplan
Valla dostum bilmiyorum nedenini.
Bir yeri yanlış yapmış olabilirsin tekrar yap istersen.
driver sürümün eski belki
oyunun güncel olmayabilir oyundaki fsr sürümüne göre dosyayı atacaksın çünkü

bende yaptıklarımdan fazlasını bilmiyorum :(
Oyunda fsr sürümü nasıl görürüz? Fsr2 yaziyor. 2.2 dosyayı mı atmam lazım

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,979
İsim
Sinan Aba
Oyunda fsr sürümü nasıl görürüz? Fsr2 yaziyor. 2.2 dosyayı mı atmam lazım
oyun güncel en son sürüm ise fsr 2.1 vardır. Yani 0.7.2 klasöründeki FSR2FSR3_210 olan fsr 2.1 sürümü.

cncyto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
oktay
benim anlamadığım şöyle bir şey var hangi oyuna hangi dosyayı atıcaz onu çözemedim cyberpunk'a (210) attık ya o anlamda örnek vermek gerekirse last of us'a hangisini atıcaz falan açıklayabilecek varmı

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,979
İsim
Sinan Aba
benim anlamadığım şöyle bir şey var hangi oyuna hangi dosyayı atıcaz onu çözemedim cyberpunk'a (210) attık ya o anlamda örnek vermek gerekirse last of us'a hangisini atıcaz falan açıklayabilecek varmı
Last of us da fsr 2.2 var galiba onun için FSR2FSR3_220 klasöründekileri atacaksın.

oyunun ana exe'si neredeyse oraya atacaksın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Erol Yavuz
aga 6600xt var 3060 ti olarak görüyo oyun ama dlss kısmı aktifleşmiyo onu nasıl yapıcaz

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,979
İsim
Sinan Aba
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Erol Yavuz
system32 ngxcore hatası veriyor giremiyorum güncel olanı kurduğumda

Reav

80+ Silver
Evet arkadaşlar bildiğiniz gibi fsr 3 açık kaynaklı bir yazılım nvidia'nın bize sadece 4000 serisinde çalıştırabiliyoruz dediği şeyi amd tüm kartlara getirdi.
Yakın zamanda fsr 3 modları çıktı ama sadece nvidia kartlarda çalışıyordu artık amd kartlarda da açılabiliyor.

İNDİRME LİNKİ: https://gofile.io/d/PXXlo7
(GÜNCEL LİNK):https://drive.google.com/file/d/17dPZvRR52Lht02sF3VncTg2yzJA-9LC2/view

KURULUM:
İndirdiğiniz dosyada bu üçü yer alacak en alttaki fsr2fsr3 yazan klasörü açıyoruz
Alıntıyı görüntüle

Karşımıza burası gelecek PotalsBack.zip klasörünü açıyoruz ve içindekileri oyunun kurulu olduğu yere atıyoruz. (Cyberpunk 2077\bin\x64 içine)
Alıntıyı görüntüle

Sonra az önce açtığımız yerden bu klasörü açıyoruz
Alıntıyı görüntüle

Bu zip dosyasını buluyoruz (fsr 2.1 sürümü bu) ve içindeki herşeyi oyunun kurulu olduğu yere atıyoruz. (Cyberpunk 2077\bin\x64 içine) Gelen uyarıya hepsini değiştir diyoruz
Alıntıyı görüntüle

(Cyberpunk 2077\bin\x64) içinde bu dosyayı bulup açıyoruz ve bunu ekledikten sonra oyunu çalıştırıyoruz.
Alıntıyı görüntüle

Oyun içinde dlls açık olacak dlls kalite yapıyoruz ve alttan kare oluşturmayı açıyoruz (dlls kullanmıyoruz tabikide fsr 2.1 bu) (Işın oluşturma açmayın)

Alıntıyı görüntüle

EKRAN KARTI RX 6800 16GB
İŞLEMCİ R5 5600
1080P

RTX AÇIK ULTRA FSR KAPALI
Alıntıyı görüntüle

RTX AÇIK ULTRA FSR KALİTE
Alıntıyı görüntüle

AYNI ŞEKİLDE DİĞER FSR DESTEKLİ OYUNLARADA EKLEYEBİLİRSİNİZ
dlss ışın oluşturmayı açınca görüntü muazzam oluyor bizzat denedim sizde deneyin (!)

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,979
İsim
Sinan Aba
system32 ngxcore hatası veriyor giremiyorum güncel olanı kurduğumda
Oyun ayarlarının kayıtlı olduğu yeri bulup sil tekar açmayı dene sorunun nedenini bilmiyorum.
Son sürüm driver ve oyunun son sürümü yüklü olsun.

Top Bottom