Neler Yeni

Hikayeli gerçekçi oyun önerisi

Oğuzhan'

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Oğuzhan
Çoğu kişi iyi olduğunu söylüyor iyi olduğunuda biliyor gibiyim ama hiç oynamak isteyesim gelmedi başlasam devamı gelir mi?
Hocam rdr2'ye bende hep başlamak istedim oyunu aldıktan 1 yıl sonra anca düzgün başlayabildim. Şuan oyunu o kadar ayrıntılı oynuyorum ki anlatamam. Bir çok hikayeli oyun bitirdim çoğunda ana hikayeye odaklandım yan görevleri vs. çok yapmadım ama rdr'de oyunun her şeyini oynamaya çalışıyorum o kadar çekti kendine oyun beni.

Rdr bitince gow + gow ragnarök oynamayı düşünüyorum ama bir türlü bitiremiyorum (bitirmek istemiyorum :D )

• Beğen
Reaksiyonlar: tzob
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mehmet
Hocam rdr2'ye bende hep başlamak istedim oyunu aldıktan 1 yıl sonra anca düzgün başlayabildim. Şuan oyunu o kadar ayrıntılı oynuyorum ki anlatamam. Bir çok hikayeli oyun bitirdim çoğunda ana hikayeye odaklandım yan görevleri vs. çok yapmadım ama rdr'de oyunun her şeyini oynamaya çalışıyorum o kadar çekti kendine oyun beni.

Rdr bitince gow + gow ragnarök oynamayı düşünüyorum ama bir türlü bitiremiyorum (bitirmek istemiyorum :D )
rdr bitince oyunlardan zevk alma olayı çok düşücek haberin olsn
1 ay içime oturmuştu benim bitince

Oğuzhan'

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Oğuzhan
rdr bitince oyunlardan zevk alma olayı çok düşücek haberin olsn
1 ay içime oturmuştu benim bitince
Aynen hocam tahmin ediyorum o yüzden uzattıkça uzatıyorum :D.
Mesaj otomatik birleştirildi:

God of war oynadım şuanda oynayacak bir hikayeli oyun bulamadıım
Bu arada eğer Playstation varsa Ghost of Tsushima öneririm. Oyun kendini samuray hissetmeni sağlıyor çok mükemmel.

Transcontinental

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
533
İsim
Mahir
Crysis serisi hikaye çok iyi, aşırı gerçekçi değil.
Cod MW 1-2-3 muazzam bir oyun serisi, gerçekçi.
Mafia Defenetive Edition yine aşırı iyi hikaye, gerçekçi.
Metro 2033, Last Light çok iyi hikaye, ne çok uçuk ne de çok gerçekçi.
Dying Light 1,2 özellikle 1 in hikayesi çok iyi, gerçekçi olmayan bi tek zombiler var.
Ekstra olarak The Walking Dead ' in hikayesi çok iyidir ama tarzını sever misin emin değilim.

ChristianSerratos

80+ Bronze

Ana hikaye de hep aynışeyleri yapıyoruz zaten nasıl yan görevlere katlandınız ilginç ilk 2 chapter sonra bıraktım yan görev yapmayı

pexxrd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Furkan Güven
Ana hikaye de hep aynışeyleri yapıyoruz zaten nasıl yan görevlere katlandınız ilginç ilk 2 chapter sonra bıraktım yan görev yapmayı
Hocam aynı şekilde düşünüyordumda ilerledikçe yan görevler bile anlamlı gelmeye başlıyor cidden.

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,217
İsim
Ümit Can
başlasam devamı gelir mi?
Başlama. Bitirdikten sonra hiçbir oyun zevk vermez. Ben 2-3 saat oynadım daha kafamda çok oyun olduğu için bıraktım. 2-3 saate kendini belli ediyor.
TLOU
TWD ve TWAU serilerini oynayabilirsin Telltale Games'in oyunları iyidir.
Metro Serisi
Mafia D.E - Mafia 2
Resident Evil serisi
Alan Wake - Alan Wake 2
Detroit Become Human

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy

hocam rdr2 bende de var oyunu açtım karda at sürerken acyip sıkıldım dedim tamam oyun açılır falan ama sonra ahırda adam dövdük dedim yeter sildim zevk alamadım bir türlü

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,934
İsim
tümen dağ
Kingdom come deliverance
1706068632041.png

• Beğen