Neler Yeni

Razer barracuda - steelseries arctis 7 - hyperx cloud 3 ( wireless hepsi )

Muhammed100192

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Muhammed
Hocam konuyu hortlattım ama neye karar verdiniz? Bende kulaklı alacağım nova 7 c3 ve g733 arasında kaldım.
Kanka arctis nova 7 wireless aldım

ses kalitesi iyi beğendim kablosuz olması da çok kullanışlı sarjı da hızlı doluyor 2 3 gün gidiyor tabi kullanıma da bağlı ama

Razer kraken tournamet edition kablolu kullanıyordum ondan geçtim razer çok premium hissettiriyordu malzeme kalitesi rahatlık filan bundan o hissiyatı alamadım nedense ya öyle orta düzey kulaklık hissiyatı veriyor. Pedler de aynı şekilde razerda jelli değişik hissettiren bir pad vardı bu düz yastık gibi.

Yani kısacası kulaklık şuanki fiyatlara göre alınabilecek bir kulaklık ama razer kraken te kablosuz aynı fiyat olsaydı onu alırdım.

Mehmed emin Tosun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Mehmed emin Tosun
Kanka arctis nova 7 wireless aldım

ses kalitesi iyi beğendim kablosuz olması da çok kullanışlı sarjı da hızlı doluyor 2 3 gün gidiyor tabi kullanıma da bağlı ama

Razer kraken tournamet edition kablolu kullanıyordum ondan geçtim razer çok premium hissettiriyordu malzeme kalitesi rahatlık filan bundan o hissiyatı alamadım nedense ya öyle orta düzey kulaklık hissiyatı veriyor. Pedler de aynı şekilde razerda jelli değişik hissettiren bir pad vardı bu düz yastık gibi.

Yani kısacası kulaklık şuanki fiyatlara göre alınabilecek bir kulaklık ama razer kraken te kablosuz aynı fiyat olsaydı onu alırdım.
Anladım hocam. C3 wireless ile aralarında neredeyse 1k fiyat farkı var sizce fiyat farkına değer mi? Bir bilginiz var mı c3 hakkında?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,027
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom