Neler Yeni

1.2m TL'ye Alınabilcek Araçlar (Dizel)

pcahili44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yusuf Can
Hyundai Tucson VW Tiguan VW Passat düşünüyorum sizce ne olabilir SUV yada sedan bagajı çok küçük olmamak ve 100.000 Km civarı şartıyla bu tarz araçlar bakıyorum önerilerinizi bekliyorum
Nissan 200sx dizel mi bilmiyorum ama dizelse şans verilmesi gereken bir araba

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ford Focus 1.5 ecoblue 2020 Titanyum.
120hp 300Tork 8 ileri dizel otomatik turbo.
Tek kelimeyle mükemmel bir araba.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Arda çamalan
Nissan 200sx dizel mi bilmiyorum ama dizelse şans verilmesi gereken bir araba
hocam 200sx gönül isterdi nfsde falan oynuyorduk ama reele bakınca pek oyun gibi değil hahahha eski araç + benzin zaten eski olmasından kaybediyor alanı satanı fazla değil alsam kime satıcam ne kadara satıcam belli değil yani ondan kısacada daha kolay satılcak sağlam arıza çıkarmayan araç istiyoruz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Örnek olarak attım hocam. Dolu bir SUPERB çok mutlu eder.
güzel ama tramer daha düşük bakıyorum güzel superb bulursak belki onu alırız bakalım sağ olun

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Burak Bayrı
hocam 200sx gönül isterdi nfsde falan oynuyorduk ama reele bakınca pek oyun gibi değil hahahha eski araç + benzin zaten eski olmasından kaybediyor alanı satanı fazla değil alsam kime satıcam ne kadara satıcam belli değil yani ondan kısacada daha kolay satılcak sağlam arıza çıkarmayan araç istiyoruz

güzel ama tramer daha düşük bakıyorum güzel superb bulursak belki onu alırız bakalım sağ olun
İlk gördüğüm cam tavanlısını attım hocam. Daha temizi illaki bulunur. 10-12-15 bu hasar kayıtları gayet normal. Malum sadece tek farı 22 bin civarına dışardan temin ediliyor. İşin içine servis girince fiyat daha da artıyor.

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
933
İsim
Yunus Şahin
Geçen hafta Tucson aldık. İlk SUV deneyimimiz oldu. Mükemmel bir deneyim gerçekten. Büyük konuşmamak gerek tabi ama bu saatten sonra otomobile binmek istemiyorum.

Bu fiyata Tucson öneririm.

umutbeedir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Umut BEDİR
İlgilendiği Kategoriler
Tasarım ve Oyun
Instagram
chox.ia
Steam
https://steamcommunity.com/id/untiliwin/
Discord
umt.bdr
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Arda çamalan
Geçen hafta Tucson aldık. İlk SUV deneyimimiz oldu. Mükemmel bir deneyim gerçekten. Büyük konuşmamak gerek tabi ama bu saatten sonra otomobile binmek istemiyorum.

Bu fiyata Tucson öneririm.
Suv kullandım daha önce güzel his ama fark etmez güzel bi araç nasip olsunda suv yada sedan fark etmez

Katılıyorum hatta üstüne biraz eklerse 1.5 TSI Elite alır misss
hocam gönül ister benzin ama gittiği km ve şehir içi yakıttan illallah ettirir LPG derseniz benzinli araba alıyorsan benzinde kullanıcaksın (bence)

Top Bottom