Neler Yeni

Yeni alınan laptopa korsan oyun indirilirmi?

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,138
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Erkan
Bir sorum daha var laptopa windows 10 mu yükletiyim 11 mı?

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
737
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,138
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kemal
2 sene hiç crackli oyun indirmedim şimdi ise yeni sistem aldım direkt crackli oyun napalim hocam en kotu format atarız çokda önemli değil

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
rotangar__
Steam
Discord
Rotangar#2224

euro

80+ Bronze
Once para alıcan veyahut alternatıflere yonelınebılır
Alternatif nedir hocam? İtemsatışta satılan tonla adamın girdiği RDR2 falan bulunan saniyesinde profil resmi, ismi değişen ortak hesaplar mı? Ben korsana tamamen karşı değilim ama param varsa gider alırım. Ya da indirim çıkarsa onunla alırım özel beklemem. Ama yoksada gider indiririm crack. Güvenilir yerden indirilirse sorun yaşatmaz evet ama adam zaten GTA V indirecekmiş. Kendisi hikayesi mi online'ı için mi alıyor bilmiyorum ama GTA V gibi bir oyunu 2024 yılında satan şeyin hikayesi/kendisi olduğunu değil rol ve online için satıldığını düşünüyorum ve bu özellikler crackte yok normal olarak. Tam erişim için orijinal alınması gerek eğer yok hikayesindeyim derselerde crack indiririz, indirirler. Sanki çok uygun bir ülkedeyiz adamlar keyiften almıyor orijinal oyun :D

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
rotangar__
Steam
Discord
Rotangar#2224
Alternatif nedir hocam? İtemsatışta satılan tonla adamın girdiği RDR2 falan bulunan saniyesinde profil resmi, ismi değişen ortak hesaplar mı? Ben korsana tamamen karşı değilim ama param varsa gider alırım. Ya da indirim çıkarsa onunla alırım özel beklemem. Ama yoksada gider indiririm crack. Güvenilir yerden indirilirse sorun yaşatmaz evet ama adam zaten GTA V indirecekmiş. Kendisi hikayesi mi online'ı için mi alıyor bilmiyorum ama GTA V gibi bir oyunu 2024 yılında satan şeyin hikayesi/kendisi olduğunu değil rol ve online için satıldığını düşünüyorum ve bu özellikler crackte yok normal olarak. Tam erişim için orijinal alınması gerek eğer yok hikayesindeyim derselerde crack indiririz, indirirler. Sanki çok uygun bir ülkedeyiz adamlar keyiften almıyor orijinal oyun :D
Ekonomık acıdan haklısın durum boyle ancak guvenılır crack kaynak dıye bırsey yoktur onu bastan soyleyeyım ayrıca dedıgı gta5 zamanında yuzbınlerce kullanıcıya bedava verldı etrafta bu hsplarda stoklayıp asırı ucuza satan tonla ınsan var .

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Erkan
Oyunindirvip virüslü mesela ona bulaşmayin geçen virüs algıladı hemen format attım

• Beğen
Reaksiyonlar: euro
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,718
Üyeler
141,038
Son üye
dess
Top Bottom