Neler Yeni

The last of us Korsan indirilirmi?

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Yusuf Kaplan
Dolara geçince öyle oldu maalesef bende 17 yaşındayım 18 den gün aldım yani lise öğrencisiyim ancak oyunların ucuz olduğu zamanlarda çok oyun toparladım ben ets2 10 TL detroit 71 TL gibi gibi
Bu kötü bir şey değil. Yapacak bir durumda yok. Ya oyun oynanmicam ya da buna başvurulacak. Tabi ben korsan oynuyorum enayiler 1k verin ahahah tipleri ayırıp konuşmak lazım. Maddiyat varsa oyun pazarı için kesinlikle korsana karşı olunması lazım.

AhmetCan-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Ahmet Can
oyundaki bütün diyalog ve altyazılarda kayboluyordu sinematiklerde rezalet bi deneyimdi ilk oynadığımda steam kütüphaneme aldım sonrasında indirimle ancak daha şans vermedim
Rezalet ötesi Days Gone God of war Spiderman portları en azından sağlam akıcı oynadım rahatça last of us için geçerli olmadı maalesef

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,877
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Rezalet ötesi Days Gone God of war Spiderman portları en azından sağlam akıcı oynadım rahatça last of us için geçerli olmadı maalesef
Gow ve spiderman portları güzeldi ancak days gone ve uncharted için aynısını söyleyemem

AhmetCan-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Ahmet Can

AhmetCan-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Ahmet Can
Gow ve spiderman portları güzeldi ancak days gone ve uncharted için aynısını söyleyemem
Marvel Spiderman içinde aynısını söyleyemem hocam Miles morales daha akıcıydı sanki Marvel Remastered e göre bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biliyorum hocam fakat yer kaplıyormu onu merak ediyorum. Ben bu oyunu ssdye kurup 20-30gb boş yer bıraksam yetermi?
yer kaplamıyor hocam

Marvel Spiderman içinde aynısını söyleyemem hocam Miles morales daha akıcıydı sanki Marvel Remastered e göre bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

yer kaplamıyor hocam
20-30GB Boş alan kalması yeterlimi bu oyun için?

AhmetCan-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Ahmet Can

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,877
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Biliyorum hocam fakat yer kaplıyormu onu merak ediyorum. Ben bu oyunu ssdye kurup 20-30gb boş yer bıraksam yetermi?
Kanka sorun olmaz 170 mb kalana kadar ssdmi uzun süre kullandığımı biliyorum

Top Bottom