Neler Yeni

900TL Kulaküstü Kulaklık Önerisi

Bütçe
900

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,890
İsim
İsim İSİMOĞLU
Max Catz Pilot 5

Indra881

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Baha
hocam o kulaklığın incelemesi doğru düzgün yok güvenemiyorum o yüzden. İyi bir kulaklık olduğuna emin misiniz ?
Ne incelemesi var ne düzgün bir yorumu.
1 tane bile satın alan birinin yorumunu göremedim, çin/japon sitelerine de baktım hiç yorum yok.

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,890
İsim
İsim İSİMOĞLU
hocam o kulaklığın incelemesi doğru düzgün yok güvenemiyorum o yüzden. İyi bir kulaklık olduğuna emin misiniz ?
Hocam içinde anladığım kadarı ile gerçek 7.1 var. Bu fiyata iyi kulaklık. Üzmeyecek ürün en kötü bu paraya satılan gamenote lar ile aynıdır o da en kötü.

Mad Catz markası da eskiden çok değişik mouse lar yapması ile ünlüydü. Sonra gitti bir şey oldu. Bu da yeni ürünü.

aerendil

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
yiğit aslan
Hocam içinde anladığım kadarı ile gerçek 7.1 var. Bu fiyata iyi kulaklık. Üzmeyecek ürün en kötü bu paraya satılan gamenote lar ile aynıdır o da en kötü.

Mad Catz markası da eskiden çok değişik mouse lar yapması ile ünlüydü. Sonra gitti bir şey oldu. Bu da yeni ürünü.
Evet özellikleri oldukça iyi fakat beni endişelendiren malzeme kalitesi ve kullanım ömrü F.r.e.q serisi kulaklıkları kırılıyormuş hep o yüzden biraz çekindim. Uzun kullanım sonucu ne olur bilmiyorum riske girip aldım inşallah pişman olmam incelemesini de yapacağım zaten.

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,574
İsim
Yavuz
h2002p veya fujin.

Indra881

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Baha
Evet özellikleri oldukça iyi fakat beni endişelendiren malzeme kalitesi ve kullanım ömrü F.r.e.q serisi kulaklıkları kırılıyormuş hep o yüzden biraz çekindim. Uzun kullanım sonucu ne olur bilmiyorum riske girip aldım inşallah pişman olmam incelemesini de yapacağım zaten.
@aerendil Nasılmış kulaklık

Indra881

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Baha
Ses kalitesi, mikrofonu, malzeme kalitesi çok başarılı uzun kullanım sonucu ne olur bilmiyorum ben memnun kaldım.
Detaylı inceleme yapacak mısın? Rahatlığı nasıl?
H2002p almayı düşünüyordum stoğu kalmamış, muhtemelen pilot 5 alacağım ama inceleme görmeden almak da istemiyorum..

Top Bottom