Neler Yeni

FC24 KIRILDI MI?, EA APP FİFA 23 AÇILMIYOR

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
yağız ahmet özdemir
Senin Hakkında Niye Girsin Ben Onu Anlamadım Sen Kimsin Ki Senin Millet Düşünecekte Hakkına Giriyoz Mete'nin De Dur Parayla Alak Dicek Yani İsteyen İstediği Gibi Oynasın Sana Karşı Zararı Olmadığı Sürece Ne Seni Ne Beni İlgilendirir Bu Durum
Her kelimenin harfini niye büyük yazıyorsun?

NordaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Can inan
Arkadaşlar biraz sakin olun korsan oynayan korsan oynar, orjinal oynayan orjinal oynar. Bunun için tartışmanıza gerek yok. Herkes kendi bildiğini yapsın. O korsan oynuyo diye ona hırsız. Yada orjinal oynuyo diye enayi diyemezsin herkesin kişisel tercihi. Rica ediyorum biraz dikkat edelim birbirimizi kırmayalım böyle şeyler için.

ziwi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Reda Nadir
Senin parana ihtiyacı olmasa oyunu beleş yapar. Çelişkilere bak.
Bir kere oyun crack indirmeyi engelleyebilirdi kendileri kaşınıyor.Ayrıca kod koca şirket sırf ben crack indirdim diye çökecek değil.

Son düzenleme:

MeMoFnB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet
Hocam oyun kırıldıysa direkt korsan indir hiç düşünme. Ben oyunu satın aldığıma bin pişman oldum. Oyunu epic ten aldım ea den indirmeye zorluyor seni e bir de gamepad in xbox değilse steam gamepad ayarlarıyla oynamak için ea i oraya ekliyorsun. Bir oyunu çalıştırmak için üç uygulama açmak zorunda kalıyorsun. Bir de antcheat olayı var evlere şenlik. Son güncelleme sonrası kariyerde de oyundan atmalar yaşamaya başladım aşırı sinir bozucu. Bir de oyun optimizasyonu berbat i5 11400f ve rx 6700xt ile bile ara sahnelerde takılmalar yaşıyorum.

xooneyu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Emir
Öncelikle korsan kullanma filan diyenler olabilir onları direk konu dışına alalım. oyuna o kadar para veremem malesef. Skidrow-Codex FC24 Kırılmış diyor kendi sitesinde. hatta fitgirl repackini bile koymuşlar. yorumları filanda iyi herkes indirmiş oynamış. ama fifa 23 mü yoksa fc24 mü indirsem kararsız kaldım. (ea app saçmalığı, fifa 23 var bende ama açılmıyor, ea anti cheat geliyo sonra kapanıp ea app menüsüne atıyor tekrar. internette araştırıp denenmedik çözüm bırakmadım ama olmadı.) şimdiden herkese teşekkürler.
FC 24 50GB
FİFA 23 40GB
FC 24 Kırılmadı.

kumarga

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Alkan Köroğlu
konu dışı okucak ancak oyunun açılması için işlemcinizin dahili grafik birimini güncellerseniz sorununuz yüksek ihtimalle çözülecek bunun için intelin sitesinden bir program yüklemeniz lazım aşşağıya bırakıyorum bakabilirsiniz

konsol oyun konusuna geliceksek muhtemeln oyun kırılmamıştır uzun sürelerdir fifa kırılmıyor bunun değişeceğini sanmam siz yine de dikkatli olun virüs olma ihtimali yüksek

serbytes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Serkan Sarı
Hocam çok doğru konuşmuşsunuz ama malesef benim öyle bir durumum yok. Herkesin maddi durumu bir olmuyor ne yazık ki. Param olduğu zaman bende istediğim oyunları satın alıyorum zaten ama 450tl kimine göre az bir para olsa bile benim için yüksek bir miktar. Çünkü başka zorunlu önceliklerim var. Zaten imzaya bakarsanız benim bilgisayar bile 3k bütçeyle toplanmış bir sistem. Gönül isterki bende 4060 sistemle oynayayım tüm oyunları satın alayım ama hayat hele ki bu devirde ülkemizde maalesef ki herkes için adil değil
Hocam çok haklısınız, imkan meselesi bunlar. Demek istediğim ya da demeye çalıştığım parası yoksa oynamasın kimse bu ücrete tabi oyunları. Crackleyen de babasının hayrına amme hizmeti için yapmıyor o da ayrı. Dijital hırsızlığın kabul edilecek tarafı asla yoktur benim için. Tabi ki bunlar şahsi fikirlerim. Yoksa ne hırsızlıklar gördük bunlar ne ki.

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
Metehan
Beyler oyunu satın alan satın alıp oynasın satın almayan crack li oynasın . Oyunu satın alan bazı arkadaşların sanki oyun firmasından ahmet mehmet crackli oynuyor diye işinden olmuşçasına kinli davranmasını anlamıyorum. 23 ve 24 ü indirimlerde satın aldım ve oynuyorum. Sadece kariyer oynayan biri için indirimsiz 1 k para vermek saçmalık bence. Ayrıca fut muhabbeti kafar pay2win sistem görmedim. Fut oynamayacaksa neden 1-2 k para versin. Fc 24 kariyer modunda bile ara sahnelerde takılma var. Optimizasyon hala çözülmemiş. Sıkıntısı tonla olan oyuna yok ben para verdim sen vermedin tartışmasına neden giriyorsunuz ? Parasını veren verir vermeyen de 4-5 ay bekler belki daha fazla bekler kırılmış haliyle oynar. Gereksiz mevzularda takılıp kalıyosunuz bence

ChristianSerratos

80+ Bronze
Hırsızlığın bir cezası olmadığı için hikayeli oyuna para vermem diyen tipler türüyor marketten ürün çaldığınızı düşünün tek fark aradaki ceza.

yed4ever

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yusuf
Öncelikle şunu düşünmek lazım, bilgisayara tonla para veriyorsun, internete para veriyorsun monitör klavye vb aksesuarlara para veriyorsun veya tek parça laptop alıp kasaya verdiğin paranın 3 katını veriyorsun üstüne dünyanın fan sesi oluyor, konsol alıyorsun oyunlar PC'ye göre daha pahalı, gamepad alıyorsun para ödüyorsun, elektriğe para ödüyorsun vs vs. anlayacağınız sürekli bir şeylere para ödüyorsunuz hadi gençken aile evindesiniz ileride kendi evinize çıkınca daha da zorlaşıyor bu iş. Kimseyi bilemezsiniz adam işten eve gelince günde taş çatlasın 2 saat eğlenmek istediği şeye çocuğunun rızkını vermek istemiyor olabilir, vermelidir çünkü e-hırsızlık sayılır ama vermiyorsa da adama hırsız muamelesi yapmanın manası yok. Tabii ki şunu diyebilirsiniz her şeye para veriyorsun buna da ver, her şeye para verdiğiniz için buna para kalmıyor kaldı ki hayatında hiç FIFA oynamamıştır 23 kırıldı oynar beğenir, 25 çıkınca alır ben kütüphanemde olan oyunun çok azını korsan denemeden almışımdır. %70-80ini önce korsan denedim beğenmeyeceğim belki oyunu, videoda göründüğü gibi olmayacak, satın alıp iade ile uğraşmak yerine korsan indirip geri silersiniz. 1.Dünya ülkesinde yaşamıyoruz maalesef öyle alalım beğenmesek de kütüphanede kalsın amaaan diyecek lüks olmuyor genelde, en azından benim yok.

ChristianSerratos

80+ Bronze
Öncelikle şunu düşünmek lazım, bilgisayara tonla para veriyorsun, internete para veriyorsun monitör klavye vb aksesuarlara para veriyorsun veya tek parça laptop alıp kasaya verdiğin paranın 3 katını veriyorsun üstüne dünyanın fan sesi oluyor, konsol alıyorsun oyunlar PC'ye göre daha pahalı, gamepad alıyorsun para ödüyorsun, elektriğe para ödüyorsun vs vs. anlayacağınız sürekli bir şeylere para ödüyorsunuz hadi gençken aile evindesiniz ileride kendi evinize çıkınca daha da zorlaşıyor bu iş. Kimseyi bilemezsiniz adam işten eve gelince günde taş çatlasın 2 saat eğlenmek istediği şeye çocuğunun rızkını vermek istemiyor olabilir, vermelidir çünkü e-hırsızlık sayılır ama vermiyorsa da adama hırsız muamelesi yapmanın manası yok. Tabii ki şunu diyebilirsiniz her şeye para veriyorsun buna da ver, her şeye para verdiğiniz için buna para kalmıyor kaldı ki hayatında hiç FIFA oynamamıştır 23 kırıldı oynar beğenir, 25 çıkınca alır ben kütüphanemde olan oyunun çok azını korsan denemeden almışımdır. %70-80ini önce korsan denedim beğenmeyeceğim belki oyunu, videoda göründüğü gibi olmayacak, satın alıp iade ile uğraşmak yerine korsan indirip geri silersiniz. 1.Dünya ülkesinde yaşamıyoruz maalesef öyle alalım beğenmesek de kütüphanede kalsın amaaan diyecek lüks olmuyor genelde, en azından benim yok.
Bir insan çok fakirse hırsızlık yapabilir diye bir kanun yok crack oynaya bilir buna kimse bir şey demiyor zaten bunla övünen tiplerin türemesi ilginç.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,266
Üyeler
141,690
Son üye
ıncke22
Top Bottom