Neler Yeni

FC24 KIRILDI MI?, EA APP FİFA 23 AÇILMIYOR

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

euro

80+ Bronze
Oyun epicte indirim ve cashbackle 290-330 arasına denk geliyordu almıştım. Çokta pahalı değil bence? Valorantta skin parası. İndirim bekleyin alın bence orjinalini

serbytes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Serkan Sarı
Arkadaşın yorumundan bağımsız konuşmak istiyorum. Hepimiz bir dönem bu crack olayı ile uğraştık oyunlar oynadık, fakat şunu gördük; Emek ne kadar değerli bir şeymiş meğer. Onlarca bazen yüzlerce kişiden oluşan ekipler hayatlarının en kıymetli zamanını ayırıp bir oyun ortaya çıkarıyor. Çağ bize artık şunu öğretmeli, paran yok ise ücretsiz tonlarca oyun var gidin onları oynayın. Kimse kimsenin alın terini çalamaz. Crack denilen şey çoğu zaman o emekçilerin çalınan yılları demek. Bu sorumluluk çok ağır. Oyun fiyatları abartı değil kardeşim 450 TL bugün biriktirilip alınabilir seviyede. Bu lükse sahip olmak istiyorsan gereğini yapacaksın.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,500
İsim
oğuzhan ege
Arkadaşlar burda hak hukuk mizah şakasını bile yapmayın. 7 senedir kendi isteğimle crack hikayeli oyunlara para vermem sizin hakkınız da benim umrumda deyil söylediklerinizde umrumda olmaz sen istersin para verirsin alır oynarsın ama para vermek istemeyene de yorum yapamazsın ilgi manyağı olmayın

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,031
İsim
Diyarhan
Ea i komple sil sonra tekrar indir. 24 de fazladan 1 2 özellik var ama 23 oynamak daha mantıklo

NordaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Can inan
Arkadaşın yorumundan bağımsız konuşmak istiyorum. Hepimiz bir dönem bu crack olayı ile uğraştık oyunlar oynadık, fakat şunu gördük; Emek ne kadar değerli bir şeymiş meğer. Onlarca bazen yüzlerce kişiden oluşan ekipler hayatlarının en kıymetli zamanını ayırıp bir oyun ortaya çıkarıyor. Çağ bize artık şunu öğretmeli, paran yok ise ücretsiz tonlarca oyun var gidin onları oynayın. Kimse kimsenin alın terini çalamaz. Crack denilen şey çoğu zaman o emekçilerin çalınan yılları demek. Bu sorumluluk çok ağır. Oyun fiyatları abartı değil kardeşim 450 TL bugün biriktirilip alınabilir seviyede. Bu lükse sahip olmak istiyorsan gereğini yapacaksın.
Hocam çok doğru konuşmuşsunuz ama malesef benim öyle bir durumum yok. Herkesin maddi durumu bir olmuyor ne yazık ki. Param olduğu zaman bende istediğim oyunları satın alıyorum zaten ama 450tl kimine göre az bir para olsa bile benim için yüksek bir miktar. Çünkü başka zorunlu önceliklerim var. Zaten imzaya bakarsanız benim bilgisayar bile 3k bütçeyle toplanmış bir sistem. Gönül isterki bende 4060 sistemle oynayayım tüm oyunları satın alayım ama hayat hele ki bu devirde ülkemizde maalesef ki herkes için adil değil

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,308
İsim
Cengiz
Senin parana ihtiyacı olmasa oyunu beleş yapar. Çelişkilere bak.
Kanka Seni Önemsemeyen Firmayı Önemseme Her Yıl Aynı Oyun Sadece Adı Değişiyor Online Oynayan Yok Tr'de Firma'nın Umrunda Değil Zaten Türkiye Yani 24 Yıldır Ne Zaman Fifa'ya Türkçe Spiker Gelmiş Boş İşler Bana Göre Story Oyuna Para Verilmez Crack Alınır Online Oyun İse Parayı Gömerim O Kadar Umrumda Da Değil Açıkcası Sizin Para Vermeniz Felan Ben Korsan Oynar Geçerim Sen İster Paralı Oyna İster Korsan Kimsenin Umrunda Olduğunu Sanmıyorum

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Kanka Seni Önemsemeyen Firmayı Önemseme Her Yıl Aynı Oyun Sadece Adı Değişiyor Online Oynayan Yok Tr'de Firma'nın Umrunda Değil Zaten Türkiye Yani 24 Yıldır Ne Zaman Fifa'ya Türkçe Spiker Gelmiş Boş İşler Bana Göre Story Oyuna Para Verilmez Crack Alınır Online Oyun İse Parayı Gömerim O Kadar Umrumda Da Değil Açıkcası Sizin Para Vermeniz Felan Ben Korsan Oynar Geçerim Sen İster Paralı Oyna İster Korsan Kimsenin Umrunda Olduğunu Sanmıyorum
Öncelikle Türkçede yalnızca cümlenin ilk kelimesinin baş harfi büyük yazılır. Aşırı absürt duruyor yazınız.

Aynen Tr adamlar için önemli değil o yüzden dolarla oyun satıp her sene fiyat güncelliyorlar saçmalamayın.

Marketten kola da çalıyorsundur sen. Bunlar aynı mantık.

Starlex

80+ Bronze

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,308
İsim
Cengiz
Öncelikle Türkçede yalnızca cümlenin ilk kelimesinin baş harfi büyük yazılır. Aşırı absürt duruyor yazınız.

Aynen Tr adamlar için önemli değil o yüzden dolarla oyun satıp her sene fiyat güncelliyorlar saçmalamayın.

Ne Alaka Kanka Zaten Bundan Önce Fifa 600 TL İdi 600 TL 20 Dolar Normalde Fifa 60 Dolar Bunu Hiç Mi Farketmediler Önceki Seneler :D Fiyat Politikası Farklı Kar Etmek İçin Tabi Fiyat Güncelicekler Ama Bu Gene Türkiyeyi Veya Türkçe'yi Önemsedikleri Anlamına Gelmez Sendeki Mantığa Bak Fiyat Güncelliyorsa Tr Önemsiyor O Zaman Zamlanan Tüm Oyunların Sahibi Bizi Önemsiyor

Starlex

80+ Bronze
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım

Senin para verip oyun alan *****liğinden banane istediğim gibi beleş oyun alırım sen parayla aldın diye bende almak zorunda değilim ve başımızada türkçe hocası kesilme kesileceksen rakip forumlar senin için daha uygundur

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,632
İsim
uwu

hocam o kelimelerin hepsinin ilk harfini büyük yazma çoğu kişide var öğretmenlerim ve arkadaşlarımda dahil önemli notlarda daha kalıcılığı sağlıyor bence

2. cümle adamlar para kazanmak için yapıyor önemseme fln yok

bende crack oynadığım oyunlar var son zamanlarda oyun satın almadım ama gidipte şimdi rdr2 ye 1150tl yi vermek saçma ama epicte güzel indirime girerse dikkatimi çeken oyun olursa alırım

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
Mustafa
Oyun 70 dolar adamın ekran kartı 65 dolar kaç tane oyuna para verdim internet yokken oynatmıyor yok zart yok zurt diyor. Adam akıllı servis vermiyorlar ki. NFS ve BF leri aldım yok online a girmiyor yok internet dalgalanıyor diye internet olmuyor oyuna sokmuyor. Sen oyuna para verince kazanmıyorlar paranın çoğu sponsorluk ve reklamla dönüyor

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom