Neler Yeni

attack shark x3 veya başka bir mouse ?

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Batuhan
m3 büyük eloshapes.com buradan karşılaştırırsın

kivanctas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Esporculuk felan değil fakat malum knight online oynuyorum bunun için gecikme süresi bazen önemli olabiliyor eğer bu çok 2000hz fark katmayacaksa M3 alayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne alıcaz peki varmı bir önerin
Darmoshark tan uzak dur dostum. Türkiye’de ilk alanlardan biriyim m3 modelini. Sensörü, donanımı iyi olsada yapı olarak çok kötü. Sol click scroll a doğru kaydı. Malzemesi geri dönüştürülmüş plastikten farkı yok. Daha öncesi ninjutso kullanıyordum ondan buna geçince pişman oldum. Parasını hak eden bir mouse değil.

O kadar kötü değil yapı kalitesi yav abartmayın :ROFLMAO: tuşun yeri kayacak kadar ne yaptın fareye?
Hafif farelerdeki plastiklerin ince olması şart, yoksa o hafifliği sağlayamıyorlar çünkü. Ama yine de alınmaz denilecek kadar kötü bir yapısı kesinlikle yok.

Palo DAYI

80+ Silver
kablosuz bir mouse almak istiyorum 1300 - 1400 TL bandında bir bütçem var baktığımda attack shark x3 ya da delux m800 pro var bunlardan hangisi alınır veya başka bir öneri var mı ?

@MuratTheFounderOfGariban
M800 ultra var amazonada 1600 kusur dün elime ulaştı çok iyi mouse

samaras00

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
763
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Aynen m800 ultra bende aldım. Hafif ve hissiyatı falan çok iyi .

kivanctas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
M800 ultra var amazonada 1600 kusur dün elime ulaştı çok iyi mouse
Pro modelinde MCU kalitesizliği nedeniyle gecikme değerinin yüksekliği sıkıntısı vardı. Bilginiz olsun. Ultra ile Pro'nun MCU'sunu araştırın almadan önce mutlaka. Aynı ise almayın

dmns24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Sefa Duman
Pro modelinde MCU kalitesizliği nedeniyle gecikme değerinin yüksekliği sıkıntısı vardı. Bilginiz olsun. Ultra ile Pro'nun MCU'sunu araştırın almadan önce mutlaka. Aynı ise almayın
Bende onu yazmaya gelmiştim m800 modelin mcusu sorunlu yazmışlardı bu da aynı mı acaba

Bunun mcusu ne durumda pro modelinde sorunluydu

samaras00

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
763
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Ben ultra aldım. Valarontta gecikme yaşamadım. 2.4 açık oynuyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
enes hünkar
Esporculuk felan değil fakat malum knight online oynuyorum bunun için gecikme süresi bazen önemli olabiliyor eğer bu çok 2000hz fark katmayacaksa M3 alayım

Ne alıcaz peki varmı bir önerin
O kadar kötü değil yapı kalitesi yav abartmayın :ROFLMAO: tuşun yeri kayacak kadar ne yaptın fareye?
Hafif farelerdeki plastiklerin ince olması şart, yoksa o hafifliği sağlayamıyorlar çünkü. Ama yine de alınmaz denilecek kadar kötü bir yapısı kesinlikle yok.
Kötüye kötü demek lazım hocam. Mouse ne yere düştü nede kötü kullandım. Sadece bende yaşanan bir sorun değil. Aynı soruna bu forumdaki arkadaşlada denk geldik. Bundan önce daha kötü donanımlı ninjutso origin one x kullanıyordum sapa sağlam malzemesi kaliteli hissettiren bir mouse idi. İlla 3395 sensörlü mouse alıcam diyip gidipte kötü yapılı bir mouse alınmamalı tarafındayım.

Palo DAYI

80+ Silver
Bende onu yazmaya gelmiştim m800 modelin mcusu sorunlu yazmışlardı bu da aynı mı acaba

Bunun mcusu ne durumda pro modelinde sorunluydu
Kablosuz 2.4ghz kullanıyorum suanlik sorun yok gecikme yok 26000dp ye kadar çıkıyor tabi kim o hassasiyetle oynar oarasi ayrı bir konu 4k özelliği var ama ayrı bi adaptörü var onu alin lazim kutu içeriğe gayet güzel mouse alti için yedek taban dahi var mükemmel düşünülmüş

dmns24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Sefa Duman
Kablosuz 2.4ghz kullanıyorum suanlik sorun yok gecikme yok 26000dp ye kadar çıkıyor tabi kim o hassasiyetle oynar oarasi ayrı bir konu 4k özelliği var ama ayrı bi adaptörü var onu alin lazim kutu içeriğe gayet güzel mouse alti için yedek taban dahi var mükemmel düşünülmüş
Mcusu beni düşündürüyor hala karar veremedim hangisini alacağıma

Top Bottom