Neler Yeni

Çözüldü✓ Razer Barracuda X Şarj Olmamış

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Yusuf Gugen
Dün razer barracuda x wireless kulaklık aldım alınca 3 4 saat falan kullandım hiç şarja takmadan. Sonra gece yatmadan şarja taktim, tam şarj 3 4 saatte oluyor diyorlardı, sabah kalkıp kulaklığın şarjına baktım %67 doluydu. Sebebi ne sizce?

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566
Dün razer barracuda x wireless kulaklık aldım alınca 3 4 saat falan kullandım hiç şarja takmadan. Sonra gece yatmadan şarja taktim, tam şarj 3 4 saatte oluyor diyorlardı, sabah kalkıp kulaklığın şarjına baktım %67 doluydu. Sebebi ne sizce?
prizinde veya taktığın kabloda problem olabilir mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Yusuf Gugen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
prizinde veya taktığın kabloda problem olabilir mi
Hocam adaptör opponun büyük bir adaptörü, prizde sorun yok type c kablo ise kulaklıktan çıkan kaliteli kablo yani ve sarj olduğuna dair ibare çıkıyor kulaklıkta, sorun ne anlayamadım halen

rkarayel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ramazan KARAYEL
Hocam konudan bağımsız ama şarj yüzdesini nereden kontrol ediyorsunuz? Aynı ürünü kullanıyorum azalınca ışık kırmızıya dönüp low battery sesi geliyor şarja takınca yeşile dönüyor.
Soket biraz sert acaba ondan temas etmemiş olabilir mi diye düşündüm

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Yusuf Gugen
Hocam konudan bağımsız ama şarj yüzdesini nereden kontrol ediyorsunuz? Aynı ürünü kullanıyorum azalınca ışık kırmızıya dönüp low battery sesi geliyor şarja takınca yeşile dönüyor.
Soket biraz sert acaba ondan temas etmemiş olabilir mi diye düşündüm
Hocam şarj yüzdesini Razer Audio App ile kontrol edebilirsiniz. BT ile mobil cihazınıza bağlayın, uygulamada eşliyor kendini zaten. Eğer uygulamayı play Store da bulamazsanız apk indirin. Çünkü bazı telefonlar play store'da desteklemiyor o uygulamayı

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
İsim
Emre Altun
Razerin uygulaması hatalı gösteriyor olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Yusuf Gugen

Equa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Berkay
Hocam uygulama hatalı desek, benim telefon da %67 gösteriyor kulaklığın pil yüzdesini
Kendi usb kablosuyla bilgisayarınızın usb girişine takarak şarj etmeyi deneyin şarj olurken üstündeki ışığın kırmızı yanıp sönmesi lazım ayrıca

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Enes Çetinkaya
Instagram
Legends.chcliper
Hocam adaptör opponun büyük bir adaptörü, prizde sorun yok type c kablo ise kulaklıktan çıkan kaliteli kablo yani ve sarj olduğuna dair ibare çıkıyor kulaklıkta, sorun ne anlayamadım halen
Hocam adaptörden fazla güç alıyor olabilir daha düşüm değerli bir adaptör ile dener misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Yusuf Gugen
Hocam adaptörden fazla güç alıyor olabilir daha düşüm değerli bir adaptör ile dener misiniz?
Mantıklı geldi hocam pcye takip sarj etcem bakalim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendi usb kablosuyla bilgisayarınızın usb girişine takarak şarj etmeyi deneyin şarj olurken üstündeki ışığın kırmızı yanıp sönmesi lazım ayrıca
hocam yanıp sonuyor zaten sabah kalktıgımda yeşil ışık yanıp sonuyordu fakat bı baktım gece taktıgım şarjla aynı

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Yusuf Gugen
Hocam dediğinizi yaptım şu an %100 şarj oldu teşekkürler bir an korkmuştum 3.5k da verince yani insan korkuyor :D

rkarayel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ramazan KARAYEL
Hocam şarj yüzdesini Razer Audio App ile kontrol edebilirsiniz. BT ile mobil cihazınıza bağlayın, uygulamada eşliyor kendini zaten. Eğer uygulamayı play Store da bulamazsanız apk indirin. Çünkü bazı telefonlar play store'da desteklemiyor o uygulamayı
Bilgisayardan pek ayırmıyorum bağlantıyı hocam ben yine ışığa bakayım en iyisi :) Adaptörün amperinin fazla olması mantıklı bir sebep çünkü hep USB’den şarj ettim aman aman uzun sürmeden çektiğimde bile az kullanımda bir hafta rahat götürüyordu

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Enes Çetinkaya
Instagram
Legends.chcliper
Bilgisayardan pek ayırmıyorum bağlantıyı hocam ben yine ışığa bakayım en iyisi :) Adaptörün amperinin fazla olması mantıklı bir sebep çünkü hep USB’den şarj ettim aman aman uzun sürmeden çektiğimde bile az kullanımda bir hafta rahat götürüyordu
Hocam dediğinizi yaptım şu an %100 şarj oldu teşekkürler bir an korkmuştum 3.5k da verince yani insan korkuyor :D
bendede aynı sorun vardı ama kulaklıkta değil Mouse'ta adaptör yüksek amper olduğu zaman şarj olmuyordu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,976
Üyeler
140,739
Son üye
riseofdarkness
Top Bottom