Neler Yeni

0 DAN TYT 4 AYDA HALLEDILIR MI?

ugurarw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Muhammed Ugur Atis
bu sene mezuna kaldim onceden meslek lisesi oldugum icin ve staj gordugum icin ders calisma vakti 0 di acikcasi bende cok ders calisan biri degilim derslerde hep uyurdum dershaneye yazildim bu sene ama hic alisik olmadigim icin 1 aydir felan gitmiyorum bu pazartesi yine gitmeye baslicam onceden hic temeli olmayan biri esit agirlikta son kalan 4 ayda tyt icin birseyler yapabilirmi cokta kotu olmayan 2yillik bir bolume gitmek istiyorum ve hic temeli olmayan biri icin onerileriniz nelerdir

Mergen

80+ Bronze
sadece tyt ise 4 ayda iyi bir seviyeye gelir diye düşünüyorum. Önceden temelinde varsa her turlu yetişir.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,282
İsim
bilo
Discord
b1l0
Halledilir, çalışmana bağlı tamamen.

man a man

80+
Kritik bir süre anlama hızına bağlı tamamen fakat 2 yıllık bir bölüme gitmeni tavsiye etmem

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,121
İsim
Oğuz Oğuz
Şaka bir yana zaten genelde yks öğrencileri 4 ay tyt 4 ay ayt şeklinde çalışır. Yani 2 yıllık için 4 ay gayette yeterli. Hatta senin konuların taze olacağı için öne bile geçebilirsin. Çünkü genelde mezun öğrencileri tyt yi önce çalışıp son 4 ay genelde hiç bakmadığı için unutabiliyor.

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
415
İsim
Doğuş Akyürek
Bizim lafımızla çalışacaksan o iş zor. Yetişmez değil yetiştirirsin ama biraz temeli olan biriyle hiç temeli olmayan biri aynı sürede telafi edemez. Hiçbir şey bilmiyorum dersen zorlanırsın ama genede belirli bir seviyeye gelebilirsin. Son olarak denemeden bilemezsin.

ugurarw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Muhammed Ugur Atis
Bizim lafımızla çalışacaksan o iş zor. Yetişmez değil yetiştirirsin ama biraz temeli olan biriyle hiç temeli olmayan biri aynı sürede telafi edemez. Hiçbir şey bilmiyorum dersen zorlanırsın ama genede belirli bir seviyeye gelebilirsin. Son olarak denemeden bilemezsin.
sadece fikir almak istedim zaten dershanedeki hocalar program yaziyor herturlu calisacagim

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Emre Altun
Dershaneye yazilip niye gitmiyorsun. Boşa para niye verdiriyon babana. Sen ödüyorsan da yazık değil mi kardeşim.

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
532
İsim
icardi
arkadaşın sorusuna gelirsek de 4 ayda olmaz dersek bırakacak mısın? otur çalış işte ne kadar olursa olur. temelin olmaması baya sorun tabi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
913,062
Üyeler
141,666
Son üye
Begonya
Top Bottom