Neler Yeni

Ev içi güvenlik kamerası önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Bünyamin Yiğit
Evin icinde kullanabileceğim 360 derece dönebilen güvenlik kamerası arıyorum tavana yada duvara montajlaya bileceğim tavsiyelerinizi bekliyorum

ßeta

80+ Bronze
Tavsiyem internet bağlantılı olmasın, açıklardan dolayı evini izleyebiliyorlar. Yabancı telegram kanallarında öyle milletin görüntülerinin satıldığını gördüm

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Bünyamin Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tavsiyem internet bağlantılı olmasın, açıklardan dolayı evini izleyebiliyorlar. Yabancı telegram kanallarında öyle milletin görüntülerinin satıldığını gördüm
İnternet bağlantısı olmazsa uzaktan ben nasıl izleyeceğim

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bunu kullanıyorum. Görüntü kalitesi net, gece görüşü var. Hoparlörü ve mikrofonu da mevcut. Uygulaması üzerinden kamera karşısındaki kişiyle konuşabiliyorsun. Tavan için montaj aparatı da mevcut. Tavsiye ederim. İşini fazlasıyla görür.

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Bünyamin Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunu kullanıyorum. Görüntü kalitesi net, gece görüşü var. Hoparlörü ve mikrofonu da mevcut. Uygulaması üzerinden kamera karşısındaki kişiyle konuşabiliyorsun. Tavan için montaj aparatı da mevcut. Tavsiye ederim. İşini fazlasıyla görür.
Kendisi otomatik dönüyor mu biz mi çeviriyoruz bunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Bünyamin Yiğit
Kendin çevirebiliyorsun. Ek olarak takip modu da var aktif edersen kamera önünden geçenleri kendi dönerek takip ediyor. Onun dışında fotoğraf modu da var hareket algıladığında fotoğraf çekip sana anlık bildirim gönderiyor.
Uzaktan izleme her zaman aktif mi 1-2 ay sonra para istiyormuş bazılarında uzaktan izleme için

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Uzaktan izleme her zaman aktif mi 1-2 ay sonra para istiyormuş bazılarında uzaktan izleme için
Aktif, para muhabbetini depolamayla karıştırmışlardır muhtemelen. Depolama için ya cloud üyeliği alıyorsun uygulamadan ya da hafıza kartı takıp karta kaydediyorsun. Cloud aylık 5-15 dolar arası değişiyor ki önermem bana güvenli gelmiyor. Bende 16lık hafıza kartı vardı onu taktım doldukça uygulamadan kartın hafızasını siliyorum.

r4NG3r

80+ Silver
TP-Link Tapo C211 2K 3 MP Yatay Ve Dikey Ev Güvenlik Wi-Fi Kamerası 918 TL yerine 898 TL

Sevgililer günü kuponunu girince 780 liraya geliyor yanında 64 gb sd kart olduğunuda hesaba katarsan fiyat çok makul
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnternet bağlantısı olmayınca eve giren hırsız kameradan sd kartı çıkarınca nolacak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,032
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom