Neler Yeni

Askerlik için Telefon asker hattı

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,244
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
ben 6 ay yapacağım abi hayılırısı bakalım ya yer çok önemli
Anladım hakkında hayırlısı olsun canım kardeşim o zaman komutanlardan birini kafaya alıp içeri sokabilirsin bence ama beceremem dersen hiç girme boşver bir komutan çıkar kıl olur öyle şeylere uğraşır durursun

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Alperen
Anladım hakkında hayırlısı olsun canım kardeşim o zaman komutanlardan birini kafaya alıp içeri sokabilirsin bence ama beceremem dersen hiç girme boşver bir komutan çıkar kıl olur öyle şeylere uğraşır durursun
Askercell zorunluğu kalktı diye bir sürü haber var 2023 Ağustos tarihleri civarında olmadı normal kartımı cüzdanıma koyup sokarım bence

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,244
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Askercell zorunluğu kalktı diye bir sürü haber var 2023 Ağustos tarihleri civarında olmadı normal kartımı cüzdanıma koyup sokarım bence
Cüzdanına koymaya da gerek yok tuşlu telefona koy açık olsun hiçbir şey olmaz sadece titreşim moduna al yeterli ortamda ses rahatsız ediyor çünkü.

Top Bottom