Neler Yeni

Silindi

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Eagle
1.Teneffüs oldu 1 tane çocukla 1 oyun hakkında konuştuk 5 dakika ondan sonra kimseyle konuşamadım yanımdaki çocuk da garip sınıf başkanına sen nasıl sınıf başkanısın diye bağırıyor bana bacağını çıtlatacam diyor defterimi karıştırıyor müzik dersinde şarkı söylüyor yanağımı sıkıyor sırada tek oturuyor gibi davranıyor ve diğer teneffüslerde bir tane ilkokul arkadaşım var onun arkadaşı var onlarla konuştum özel bir şey konuşacağız git dediler ve başka teneffüste de bir çocuğa müzik hocası değişmiş gördün mü dedim duymamazlık yaptı gerçekten bıktım youtube kanalında beni sevmediğini söyleyen kızlara bakınca onları dövesim geliyor benden sessiz ve sıkıcı insanların oturduğu yerden arkadaşı olmasına ve arkadaşlarının ona değeri aynı olması çok zoruma gidiyor bana anca okulundan atılmış insanlar geliyor öğle arası oldu ama şimdiden bile 4 ay nasıl dayanacağım diye düşünüyorum çıkmaza girdim değişecek okulda yok zaten diğer okullar bizim okuldan daha beter ve uzak
Kanki Enes baturun küçüklüğünü yaşıyorsun bea

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yiğitcan Erman
Kime ihtiyacın var ki bunu sor önce kendine ve hiç birini umursama devam et yoluna illahaki gelen olur sana .

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Semih Aydın
Okulda illa birisiyle konuşmaya ihtiyacın yok.
Kendi kendine eğlenmeyi, zaman geçirmeyi öğren.
Vücudunu, görünüşünü, kendini sev/beğen.
Kendi işine bak, birisi özel alanına girdiğinde "sana zorbalık yapıyorsa" uyar, yapmaya devam ediyorsa öğretmenine durumdan bahset (1 sefer için.) 2. sefer çocuk aynı şeyi yapınca bu kendimi savundum, uyardım ama durmadı dersin çocuğu iter ya da rahatsız olduğunu belirten vücut hareketi yaparsın (itmek, vurmak, bağırmak gibi.)

TİTAN.

80+ Platinum
Kendi işine bak, birisi özel alanına girdiğinde "sana zorbalık yapıyorsa" uyar, yapmaya devam ediyorsa öğretmenine durumdan bahset (1 sefer için.) 2. sefer çocuk aynı şeyi yapınca bu kendimi savundum, uyardım ama durmadı dersin çocuğu iter ya da rahatsız olduğunu belirten vücut hareketi yaparsın (itmek, vurmak, bağırmak gibi.)
Söylenecek söz kalmadı

Kara*

80+ Silver
Biz de bunları demek istiyoruz ama hocamız daha büyük sorun yaşanır diye ileriye gitmiyor. Ortaokul zaten 2-3 tane vuruşur elemanla müdür karşısında kurudan bir özür patlatır işine devam edersin dediğin gibi.

hpxtech

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
hpxtech
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanki Enes baturun küçüklüğünü yaşıyorsun bea
Enes Baturun küçüklüğü hakkında bir videosu varsa atabilir misin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biz de bunları demek istiyoruz ama hocamız daha büyük sorun yaşanır diye ileriye gitmiyor. Ortaokul zaten 2-3 tane vuruşur elemanla müdür karşısında kurudan bir özür patlatır işine devam edersin dediğin gibi.
Yanımda ki çocuk ismimi söyleyerek ver bunu diyordu kitabı verdim kitabı demiyom dedi bende direk geldim eve uğraşmamak için umarım yarın sıkıntı yaşamam bugün 2-3 kızla tartıştı

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Semih Aydın
Abi insanların seni rahat bırakmasını istiyorsan + sözden anlamıyorlarsa tek seçeneğin kalıyor o yaş durumu için.
Karşındaki dayağı yiyip otururas sonrasında uğraşmaz seninle

Kara*

80+ Silver
Enes Baturun küçüklüğü hakkında bir videosu varsa atabilir misin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yanımda ki çocuk ismimi söyleyerek ver bunu diyordu kitabı verdim kitabı demiyom dedi bende direk geldim eve uğraşmamak için umarım yarın sıkıntı yaşamam bugün 2-3 kızla tartıştı
Can yeyici tipler işte kanka artık patlatsan bi tane yüzlerine kendine gelsen

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,487
İsim
umt
Discord
umt#4257
1.Teneffüs oldu 1 tane çocukla 1 oyun hakkında konuştuk 5 dakika ondan sonra kimseyle konuşamadım yanımdaki çocuk da garip sınıf başkanına sen nasıl sınıf başkanısın diye bağırıyor bana bacağını çıtlatacam diyor defterimi karıştırıyor müzik dersinde şarkı söylüyor yanağımı sıkıyor sırada tek oturuyor gibi davranıyor ve diğer teneffüslerde bir tane ilkokul arkadaşım var onun arkadaşı var onlarla konuştum özel bir şey konuşacağız git dediler ve başka teneffüste de bir çocuğa müzik hocası değişmiş gördün mü dedim duymamazlık yaptı gerçekten bıktım youtube kanalında beni sevmediğini söyleyen kızlara bakınca onları dövesim geliyor benden sessiz ve sıkıcı insanların oturduğu yerden arkadaşı olmasına ve arkadaşlarının ona değeri aynı olması çok zoruma gidiyor bana anca okulundan atılmış insanlar geliyor öğle arası oldu ama şimdiden bile 4 ay nasıl dayanacağım diye düşünüyorum çıkmaza girdim değişecek okulda yok zaten diğer okullar bizim okuldan daha beter ve uzak
kaynaşman lazım dışlanmak iyi değil 9 un başında bende böyleydim arka sıradaki elemanların yanına git gırgır şamata yap alışırsın
zaten en arkadakiler sosyal kişiler oluyor genelde tüm sınıfa alışmış olursun

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,651
İsim
Deniz Efe
gym başlama vaktin gelmiş

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri