Neler Yeni

Ösym Fotoğraf Hk.

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Aynı gün düştü ama geçerlilik süresini 15 gün olarak verdi. Kimlik elime ulaşınca tekrar güncelledim ve 2034 yaptı son geçerlilik tarihini.
Tamamdır hocam. Bugün yaparsam sisteme hemen düşer sanırım ve msu için de geç başvuru tarihi içerisinde güncelleme yapılıyormuş ona da yetişir gibi düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Taha ARVAS
Dostlar selam.
YKS için bu sene mezun senem ve başvurular başladı.Ancak benim kimlik fotoğrafım 2019'dan kalma gecen sene bir sorun olmadı. Bu sene bir sorun yaşar mıyım, kimliği değiştirsem başvuru sürecinde yetişmez gibi geliyor.
ÖSYM sitesinde yazan bilgiye göre TC kimlik kartındaki fotoğraf veya ÖSYM merkezinde son 50ay içerisinde çekilmiş fotoğraf olması gerekiyor. Kimlik kartımın geçerlilik süresi
Arkadaşım kimlik çıkarırken 60 kiloydu 2.kez sınava girdiğinde dağ ayısı gibi olmuştu 90 kilo kıvırcık saç sakal birbirine girmişti. Sorun yaşamadı. Sadece gözetmenler çok değişmişsin falan demiş o kadar

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Eren Turhan
8.siniftaki fotomla girdim sorun olmadı

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Arkadaşım kimlik çıkarırken 60 kiloydu 2.kez sınava girdiğinde dağ ayısı gibi olmuştu 90 kilo kıvırcık saç sakal birbirine girmişti. Sorun yaşamadı. Sadece gözetmenler çok değişmişsin falan demiş o kadar
Hocam o zaman hiç uğraşmayım ya.
8.siniftaki fotomla girdim sorun olmadı
Geçen sene bende de sorun olmamıştı

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Teslim aldıktan 1 gün sonra güncelle hemen yaparsan tekrar 15 gün süre uzatıyor. 1 gün bekleyip yaptım nüfus müdürlüğündeki memur öyle söylemişti.
Benim işimi yapan memur bitse de gitsek havasındaydı. Fotoğraf hemen güncellenir mi diyorum, bilmiyorum umarım diyor.
Şimdi güncelledim ben ama birkaç gün sonra yeniden guncellerim düzelir umarım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
910,937
Üyeler
141,366
Son üye