Neler Yeni

KOCAELİNDE AM4 İŞLEMCİSİNİ TEST ETMEK İÇİN PAYLAŞABİLECEK VAR MI

Ademmk

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
811
İsim
Adem
Merhaba arkadaşlar, öncelikle herkese iyi forumlar.

Elimde r5 5500 işlemcili bir hazır sistem var. Fakat PC ilk günden beri sürekli mavi ekran hatası veriyor ve işlemci yüke bindiğinde reset atıyor. Yaptığım testler sonucunda problem çoook büyük ihtimalle işlemcide ama emin olmak için PC'ye farklı bir AM4 soket işlemci takarak test etmem gerekiyor. Parçalar farklı firmalardan alındığı için komple teste gönderme imkanım yok malesef. Kocaeli İzmit veya Kartepe'de elinde AM4 soket işlemcisi ve vakti olup kendi sistemimi test etmek için benimle paylaşarak yardımcı olabilecek kişi var mı ? Ulaşım imkanlarını ben sağlayacağım.

Ek : termal macun ve fanları değiştirerek farklı testler sağladım. İşlemci ısınıyor ama fan veya termal macunla ilgili değil. 100'lerce kez işlemci montajı yapmış biriyim, ayrittten bu için bile 3 kere termal macun ve farklı soğutucular denedim.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,645
İsim
göksel yurtcan
amd athlon 4x 950 işlemciler 300tl falan gibi fiyatlarda hocam ulaşım sağlamak yerine bu tarz bir işlemci almak daha mantıklı gibi

Ademmk

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
811
İsim
Adem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
amd athlon 4x 950 işlemciler 300tl falan gibi fiyatlarda hocam ulaşım sağlamak yerine bu tarz bir işlemci almak daha mantıklı gibi
Kanka b550 chipseti 3. Nesil ve sonrasında çalışıyor diye biliyorum. Onun için de 2bin TL bir ödeme yapmam lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka b550 chipseti 3. Nesil ve sonrasında çalışıyor diye biliyorum. Onun için de 2bin TL bir ödeme yapmam lazım.

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
531
İsim
icardi
Sistemini bi komple yaz. İşlemci öyle kolay bozulacak bir şey değil.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,977
Üyeler
140,933
Son üye
Muhammet Orhan
Top Bottom