Neler Yeni

🔥İndirim Iphone 12 64gb 24999tl amazon

serwintes

80+ Silver
1000044654.jpg

Günün fırsatı: Apple iPhone 12 (64 GB) - (PRODUCT) RED https://amzn.eu/d/9CgU5bM

Bünyamina

80+ Gold
5 k daha kadar s23 alırım, iphone fanlığı beni bitiriyor ya (ben de iphone kullanıoyrum bu arada ama mantıken s23 iphone 15 rakibi)

TerzP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
S
Depolama satın alıp kullanırsın. 25k böyle bir tele değer.
apple ekosistem aşığı değilsem üstüne biraz daha para ekler s23 alırdım. Ekosistem ürünlerim var ise yine bunu almazdım , depolama alanı almak kullanılabilir gözüksede internet yemesi açısından ve parası açısından verimli değil. Günün sonunda telefonu satarkende aynı şekilde verimli olmayacak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Değer niye değmesin. 12 liraya icloud alırsın.
Değmez hocam , 19 GB sadece sistem dosyaları kaplıyor şu an.

Bünyamina

80+ Gold
apple ekosistem aşığı değilsem üstüne biraz daha para ekler s23 alırdım. Ekosistem ürünlerim var ise yine bunu almazdım , depolama alanı almak kullanılabilir gözüksede internet yemesi açısından ve parası açısından verimli değil. Günün sonunda telefonu satarkende aynı şekilde verimli olmayacak.
Herkes para veremiyor üstüne maalesef. Tabi kendi düşüncene saygım var. Apple ekosistemi kullanan ya da kullanmak isteyen için güzel bir tercih olacaktır.

TerzP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
S
Bu arada amazon satamadığı , elinde kalan ürünleri kampanya gibi gösterip yayınlıyorlar.

Herkes para veremiyor üstüne maalesef. Tabi kendi düşüncene saygım var. Apple ekosistemi kullanan ya da kullanmak isteyen için güzel bir tercih olacaktır.
Hocam para veremeyende bir zahmet bu ürünü satın almasın. Bu internet açma özelliği olan bir telefon satın alıp internet alacak paranın kalmaması gibi bir olay. Teşekkür ederim saygılı davranışınız için fakat dediğim gibi 64 GB ın 19 GB ı bende şu an sistem dosyası olarak yenmiş durumda.

Bünyamina

80+ Gold
Bu arada amazon satamadığı , elinde kalan ürünleri kampanya gibi gösterip yayınlıyorlar.
Elindeki ürünü piyasanın altına koymuş. Elinde kalan ürünü koyması eleştirilecek durum değil.

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
531
İsim
icardi

Değmez hocam , 19 GB sadece sistem dosyaları kaplıyor şu an.
Kaplasın ne olacak. Ben 2 yıldır kullanıyorum 64 gb daha 20 gb boşta. Kullanmadıklarını otomatik icloud a atıyor zaten. Telefon da şişmiyor boş yere. Sanki dizi çekiyoruz.

Hocam para veremeyende bir zahmet bu ürünü satın almasın. Bu internet açma özelliği olan bir telefon satın alıp internet alacak paranın kalmaması gibi bir olay. Teşekkür ederim saygılı davranışınız için fakat dediğim gibi 64 GB ın 19 GB ı bende şu an sistem dosyası olarak yenmiş durumda.
İphone 12 mi elde kalacak ürün? ip11 in bile hala piyasası var. Ara ara bazı modeller indirime girebiliyor.

TerzP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
S
Elindeki ürünü piyasanın altına koymuş. Elinde kalan ürünü koyması eleştirilecek durum değil.
Hocam herkes normalde satın almak istediği ürünlere indirim bekliyor deponun köşesindeki kimse tarafından alınmamış telefonun indirimini beklemiyor.

şahin doğan

80+ Platinum
Şu an alınabilecek mantıklı telefonlardan. Depolama kişiye göre değişir ama iCloud kullanırsanız 64 fazlasıyla yeter. Bende 42 tane uygulama var 30 GB yer kaplıyor, sistem verileriyle.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,025
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom