Neler Yeni

fiyat performans iphone

Spawl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
527
İsim
KEREM BENLİ
merhaba arkadaslar iphone almayı düşünüyorum ve gercekten cok kararsız kaldım mesela düz 13 alıcagına pro versiyonunu almak mantıklı diyorlar ama 13 pro 14den pahalı kafam cok karısık acıkcası siz neyi önerirsiniz
ek: ilk basta 13 düşünüyordum ama aradaki farklardan dolayı 14 düşünüyorum ama dediğim gibi pro ve pro max konuları kafamı karıstırıyor düz serilerin sarjı hızlı biter yarım gün bile sürmez diyorlar yani açıkcası 13 pro-pro max 14den iyi olacaksa da farklı hissettirir bana

Son düzenleme:

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
C.S.
Bu işin sonu yok ki. Onlara bakarsan 15 pm 1 tb altı çöptür derler.
Uzun yıllar işimi görsün, nispeten ucuz olsun dersen düz 12. Yalnız pil çabuk bitiyor ve ısınma sorunu var. 12 kullanıyorum, bunlar var, evet ama öyle abartıldığı kadar değil. Ama bütçen varsa düz 13, her açıdan sorunsuz bir cihaz. Yoksa da 12 her türlü işini görür.

Spawl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
527
İsim
KEREM BENLİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu işin sonu yok ki. Onlara bakarsan 15 pm 1 tb altı çöptür derler.
Uzun yıllar işimi görsün, nispeten ucuz olsun dersen düz 12. Yalnız pil çabuk bitiyor ve ısınma sorunu var. 12 kullanıyorum, bunlar var, evet ama öyle abartıldığı kadar değil. Ama bütçen varsa düz 13, her açıdan sorunsuz bir cihaz. Yoksa da 12 her türlü işini görür.
hocam en alt 13 almayı düşünüyorum ama iyileştirililmiş işlemci 2gb fazla ram daha iyi kamera acısından 14 de düşünmüyor değğilim ama her ikisindede beni kararsız bırakan sarjlarının ne kadar iyi oldugu (batarya)

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
C.S.
hocam en alt 13 almayı düşünüyorum ama iyileştirililmiş işlemci 2gb fazla ram daha iyi kamera acısından 14 de düşünmüyor değğilim ama her ikisindede beni kararsız bırakan sarjlarının ne kadar iyi oldugu (batarya)
Plus ve pm hariç hepsi 1 gün

Gökberkk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Gökberk Okçu
14'e fazladan vereceğiniz paraya yazık hocam. Bana kalırsa 13 de o paraları hak etmiyor ama sizin tercihiniz.

Makca42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Mehmet Akca
2 ay önce bende İPhone 13 ile 14 arasında kaldım fiyat farkı aradaki özelliklere değmeyeceği için 13 aldım. 8k fiyat farkı var az değil. Batarya olayına hiç takılma yoğun kullanım da bile 1 günü çok rahat çıkarıyor. Fazla kullanmazsam 1.5 2 günü bile gördüğüm zamanlar oldu batarya konusun da.

auditoree

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Özer
14 Pro kullanıcısı olarak öneririm, f/p mıdır onu bilemem.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,073
Üyeler
141,081
Son üye
omerdayı
Top Bottom