Neler Yeni

Bitfenix Victory Mid Tower ATX Kasa n11 Kupon+Nays 676 TL

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,728
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Aslında buraya baktığında zaten kendini belli ediyor direk
https://www.akakce.com/bilgisayar-k...-rgb-atx-oyuncu-kasasi-fiyati,1971562037.html ayrıca biraz daha bütçe çıkabilirsen ventonun bu kasasına bakabilirsin
1707431640150.png

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Muhammet Kürkçü
Aynı kasa ekstra 3 fan daha var ve warzoneda 6900xt 71 derece 5800x3d Ak620 digital soğutucu ile stock ayarda 90, pbodan undervolt yapılmış halde 80 derece sabit. Başka kasa ile denemediğim için kıyaslama yapamıcam ama yinede fikir verir belki. Son derece şık ve kaliteli duruyor bu fiyata. En son olarak xfx 6900xt ucu ucuna sığıyor.
Hocam sıcaklıklarının neden yüksek olduğu çok bariz kasa azıcık bile hava almıyorki. 3 fan var 3 fanda egzoz olarak ayarlanmış. Bu kasa nereden hava alacak. Valla elim ayağım titriyor fotoya bakınca.

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,101
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
Alıntıyı görüntüle
kral bu fotoda ön panelin delikli yapıda olup olmadığını nasıl anlıyorsun ya da benim görmediğim başka bi foto mu var?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu kasayı 800 liraya alabiliyorum sıfır kapalı kutu ama malzeme kalitesi olarak Bitfenix daha iyi diye düşünüyordum da ön panel mesh değilse bunu alacağım o zaman;
ön panelde delık yoksa mesh degıldır demı mantıken apacık gozukmekte bunda sasırcak ne varkı

1707432080221.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Yunus Yılmaz
ön panelde delık yoksa mesh degıldır demı mantıken apacık gozukmekte bunda sasırcak ne varkı

Alıntıyı görüntüle
hocam karşıdan bir foto olsa daha net görülmez mi yandan nasıl anlıyorsunuz delikli olmadığını.. neyse anlaşıldı mesh panel değilmiş bedava verseler almam o zaman bu kasayı. teşekkürler

mehmetii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Mehmet
Hocam sıcaklıklarının neden yüksek olduğu çok bariz kasa azıcık bile hava almıyorki. 3 fan var 3 fanda egzoz olarak ayarlanmış. Bu kasa nereden hava alacak. Valla elim ayağım titriyor fotoya bakınca.
3 de önde var arkadakiler haliyle egzoz.

Kafama takılan çok şey var
O jake figür linki varmıdır
Vazol ile ekran kartını tutturanı ilk defa görüyorum
Okadar güzel sisteme o kasa yakışmamış hocam
Bide o rgbli kabloların linki varmıdır
Figürü yeğenim hediye etti link yok maalesef.
Vozol işin esprisi haliyle 😁
Kasa eski sistem için alındı 5600 -6600xt ama parçaları bi tık değiştirdim gönlümüzde bi vitrin kasa var ama henüz gerçekleştiremedik tabii.
Kablolar bilgisisayarmodifiyesi diye aratırsan googleda sitesi çıkar. Kablo değiller kablo koruyucular aslında ileride değişebilecek pinlerden etkilenmemek için böyle tercih ettim.

evet ya 5800x3d ve 6900xt ile bu kasa ne alaka dmi?
⬆️

caglaryk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Çağlar
- Kasa ön panel mesh değil. Yan taraflarında hava delikleri var.
- Sadece arka fan rgb, diğer ikisi düz.
- Kasa içi muadillerine göre geniş.
- Yan taraf temperli cam.
- Bu kasa ile ısınan işlemci veya ekran kartı kullanmadığımız sürece ısı sorunu yaşamazsınız. Yaşıyorsanız problem ya donanımda ya sizdedir.
- Fiyatı muadil zoko vs çin malı kasalardan uygun ve kalite olarak daha iyi.
- Eğer alırsanız öndeki iki fanı iç tarafa almayı unutmayın.
- Özetle düşük bütçe için çok iyi. Üst seviye sistemler için alanda ne biliyim enteresan.

aLoNeDarK33

80+ Bronze

Gördüm bilgilendirme yapayım dedim. Normal fiyat 949 TL, yüzde 11 indirim kuponu ve nays %20 iade kampanyası ile 676 TL'ye geliyor.
hocam içinde fanları yok değilmi 700 liraya alsak fanlarda yoksa bi kasa 1300-1400 liraya patlayacak heralde, fan fiyatları uçmuş gitmiş normal denicem bi fanın tanesi 200 lira 😧

fspdrop

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
ibrahim
Aynı kasa ekstra 3 fan daha var ve warzoneda 6900xt 71 derece 5800x3d Ak620 digital soğutucu ile stock ayarda 90, pbodan undervolt yapılmış halde 80 derece sabit. Başka kasa ile denemediğim için kıyaslama yapamıcam ama yinede fikir verir belki. Son derece şık ve kaliteli duruyor bu fiyata. En son olarak xfx 6900xt ucu ucuna sığıyor.
AK620 soğutma kısmında kötü sonuç sergiliyor.

mehmetii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Mehmet

sercilong

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
SERCAN UZUN
Ekran kartı desteği maximum uzunluğu ne kadar acaba?

caglaryk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Çağlar
hocam içinde fanları yok değilmi 700 liraya alsak fanlarda yoksa bi kasa 1300-1400 liraya patlayacak heralde, fan fiyatları uçmuş gitmiş normal denicem bi fanın tanesi 200 lira 😧
3 fan var. Egzoz fan ledli, ön panel 2 adet düz 120mm fan.

Ekran kartı desteği maximum uzunluğu ne kadar acaba?
345mm

Son düzenleme:

aLoNeDarK33

80+ Bronze
3 fan var. Egzoz fan rgb, ön panel 2 adet düz 120mm fan.

345mm
yani 600 liralık kasada birde 1 rgb ve 2 normal fan mı var ? ozaman hemen gidip alıyım

Top Bottom