Neler Yeni

20BİN TL'ye KADAR TELEFON ÖNERİSİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
sedat cenan
Arkadaşlar 20bin TL'ye kadar alınabilecek hem oyun yönünden hemde dış görünüş ve kamera yönünden güzel bir telefon varmı

şahin doğan

80+ Platinum
Arkadaşlar 20bin TL'ye kadar alınabilecek hem oyun yönünden hemde dış görünüş ve kamera yönünden güzel bir telefon varmı
X6 Pro almayacaksan Realme GT 2 en iyi seçenek olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
sedat cenan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
henüz karar verme aşamasındayım bu yüzden yardımınızı istedim x6 pro alacaktım kamerası çok kötü dediler o yüzden vazgeçtim yoksa siparişi verdiydim

şahin doğan

80+ Platinum
henüz karar verme aşamasındayım bu yüzden yardımınızı istedim x6 pro alacaktım kamerası çok kötü dediler o yüzden vazgeçtim yoksa siparişi verdiydim
Kamerası çok kötü değil. Gündelik kullanımda yeter. Sadece kamera için alınacak bir cihaz değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
sedat cenan
peki telefon sağlamlığı ve uzun süre sürdürülebilirmi performansı yani genellikle mediatek işlemciler stabil olmuyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kamerası çok kötü değil. Gündelik kullanımda yeter. Sadece kamera için alınacak bir cihaz değil.
bu konuda beni aydınlatabilecekmisin

şahin doğan

80+ Platinum
peki telefon sağlamlığı ve uzun süre sürdürülebilirmi performansı yani genellikle mediatek işlemciler stabil olmuyor
Tepe seviye Mediatek işlemciler SD rakiplerinden daha iyi durumda şu an. X6 Pro'da bulunan 8300'de 8 + Gen 1'den daha iyi. Xiaomi telefonlarında soğutma tarafında başarılı denilebilir.
Sağlamlık tarafında kılıf takmadıktan sonra her telefon benzer dayanıklılıkta. Yok o sertifika yok bu sertifika pek bir şey değiştirmiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
sedat cenan
o zaman 512lik değilde 256gb olanda işimi rahatça görür

Top Bottom