Neler Yeni

Ps5 mi almalıyım yoksa xbox s mi?

Neeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Burak
Merhabalar,

Uzun süredir arkadaşlarla pc üzerinden fifa oynuyoruz. Ben de hem oyun deneyimini iyileştirmek için hem de hevesim olduğundan ötürü bir oyun konsolu almaya karar verdim. Ps5 almak istiyordum ama şuanda pahalı olduğundan ötürü Xbox series s önerisi verdi arkadaşlar. Sizce fifa vb. oyunlar için bu cihaz yeterli olur mu? Gamepass özelliği de ayrıca kafama yattığından şimdilik xbox’a daha yakın gibiyim. Sizin fikirleriniz nelerdir?

İyi forumlar.

Faruk1986

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,558
İsim
Faruk Sancar
S alınmaz. Ya X ya PS 5 alınır.

chary

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
𝔖𝔞𝔪𝔢𝔱
İlgilendiği Kategoriler
Sistemsel Sorunlar / Ekipman
Eğer PS oyunlarına çok ilginiz yok veya 2 yıl sonra da oynarım diyorsanız ikiside değil PC öneririm. Xbox oyunları zaten PC geliyor son zamanlarda PS gelmeleri bile konuşuluyorken XBOX almak mantıklı değil konsol alacaksanız PS5 daha mantıklıdır.

Neeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer PS oyunlarına çok ilginiz yok veya 2 yıl sonra da oynarım diyorsanız ikiside değil PC öneririm. Xbox oyunları zaten PC geliyor son zamanlarda PS gelmeleri bile konuşuluyorken XBOX almak mantıklı değil konsol alacaksanız PS5 daha mantıklıdır.
Anladım hocam. Fiyat farkını düşündüğüm zaman mantıklı olur mu acaba dedim ama siz de dahil herkes net ps5 diyor.

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
531
İsim
icardi
Sadece fifa içinse xbox alınır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fifa oynayacakmış. Pc de fifa oynanmıyor. Hem çok hile geliyor hem de oyun optimizasyonu çok kötü kesinlikle oynanmıyor.

soru saçma aynı klasmanda bile değiller tabii ki ps5

chary

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
𝔖𝔞𝔪𝔢𝔱
İlgilendiği Kategoriler
Sistemsel Sorunlar / Ekipman
Anladım hocam. Fiyat farkını düşündüğüm zaman mantıklı olur mu acaba dedim ama siz de dahil herkes net ps5 diyor.

Performans olarak Xbox Series X daha iyi ama exclusive konusunda zayıf kalıyor PS için exclusive oyunları merkez alın eğer sizin için önemliyse PS5, değilse performans konusunda Series X daha iyi.

Sadece fifa içinse xbox alınır.

Fifa oynayacakmış. Pc de fifa oynanmıyor. Hem çok hile geliyor hem de oyun optimizasyonu çok kötü kesinlikle oynanmıyor.

İki konsolunda fiyatına bakıp bir PC satın aldığınız da FIFA gibi bir oyun optimizasyon sorunu teşkil etmez.

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
531
İsim
icardi
Performans olarak Xbox Series X daha iyi ama exclusive konusunda zayıf kalıyor PS için exclusive oyunları merkez alın eğer sizin için önemliyse PS5, değilse performans konusunda Series X daha iyi.

İki konsolunda fiyatına bakıp bir PC satın aldığınız da FIFA gibi bir oyun optimizasyon sorunu teşkil etmez.
6700xt ile oynayamıyorum. PC'de oynanmıyor bu oyun.

Top Bottom