Neler Yeni

XBOX SERİES S HAKKINDA?!

sader

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
sader
Öncelikle şuan kullandığım konsol ps3.ps3teki görüntünün ve fps değerinin daha yüksek olması için bir konsol arıyorum.PS5 ve xbox series s/x arasında kalmıştım.Yapacağım şeyler şunlar:
1-Fifa 4 ve bundan sonra çıkacak oyunları oynamak
2-RDR 2 ve gta6 destekleyecek mi?
3-Mortal kombat wwe tarzı oyunlar oynayacağım
Exc oyun derdim yok
Series s de 4k desteği var mı yani oyunları kaç çözünürlükte akıcı bir şekilde oynarım?
NOT:Çevremdeki kişiler series s in görüntü kalitesi ps5 ten daha iyi dediler sizce de öylemi?
teşekkürler :)

Respiky

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,506
İsim
Mertcan Uysal
Playstation 5 Slim tercih edebilirsiniz

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
mehmet
ps5 ve series s arasından
PS5 alın hocam hatta @Yunus274 hocamın detaylı bir konusu var.

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Öncelikle şuan kullandığım konsol ps3.ps3teki görüntünün ve fps değerinin daha yüksek olması için bir konsol arıyorum.PS5 ve xbox series s/x arasında kalmıştım.Yapacağım şeyler şunlar:
Exc oyun derdim yok
Series s de 4k desteği var mı yani oyunları kaç çözünürlükte akıcı bir şekilde oynarım?
NOT:Çevremdeki kişiler series s in görüntü kalitesi ps5 ten daha iyi dediler sizce de öylemi?
Series S goruntu kalitesi PS5 ten daha iyi mi? Hahahaha onu diyenler anca kendilerini avutmuslar. Iyi guldum.
1-FIFA tarzi oyunlar icin Series S fiyatina gore yeterli.
2-RDR2 hali hazirda Series S te oynaniyor. GTA 6 Rockstar tarafindan resmi olarak desteklenecegini acikladi ama oyle kalite olarak cok bir sey beklemeyin, hatta baya dusuk kalite olabilir GTA 6 Series S te. Cihazin gucu belli.
3-Mortal Kombat ve WWE oyunlari icin de Series S fiyatina gore yeterli.

Son olarak Series S te resmi 4K destegi var ancak 4K oyun hayatta oynatamiyor oynatamaz gucu sebebiyle. 4K icin Series S alma gibi dusunceniz varsa vazgecin yoksa kendinizi uzmekten baska bisi yapmazsiniz. Kaldi ki PS5 ve Series X bile kimi oyunlarda hala daha 120FPS yi gectim 4K 60 oynatamiyor. Ya 4K 30 oynatiyor ya da 1440P 60 oynatiyor. (Ozellikle 3.parti oyunlar icin diyorum yoksa mesela PS5 Exc oyunlarina bir sekilde performans modunda 4K 60 sunuyor.)
4K icin PS5 veya Series X arasinda gidip gelmelik bisi yok. Hangisi size hitap ediryorsa birini alin.

Ama cevrendeki kisiler de ne bilim series s goruntu kalitesi ps5 ten iyi demek kljhjdsfkhajklah iyi guldum valla @Yunus274 gormesin sakin kdkdkdkdkdk :D :kekw:

Son düzenleme:

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,369
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
Series S goruntu kalitesi PS5 ten daha iyi mi? Hahahaha onu diyenler anca kendilerini avutmuslar. Iyi guldum.
1-FIFA tarzi oyunlar icin Series S fiyatina gore yeterli.
2-RDR2 hali hazirda Series S te oynaniyor. GTA 6 Rockstar tarafindan resmi olarak desteklenecegini acikladi ama oyle kalite olarak cok bir sey beklemeyin, hatta baya dusuk kalite olabilir GTA 6 Series S te. Cihazin gucu belli.
3-Mortal Kombat ve WWE oyunlari icin de Series S fiyatina gore yeterli.

Son olarak Series S te resmi 4K destegi var ancak 4K oyun hayatta oynatamiyor oynatamaz gucu sebebiyle. 4K icin Series S alma gibi dusunceniz varsa vazgecin yoksa kendinizi uzmekten baska bisi yapmazsiniz. Kaldi ki PS5 ve Series X bile kimi oyunlarda hala daha 120FPS yi gectim 4K 60 oynatamiyor. Ya 4K 30 oynatiyor ya da 1440P 60 oynatiyor. (Ozellikle 3.parti oyunlar icin diyorum yoksa mesela PS5 Exc oyunlarina bir sekilde performans modunda 4K 60 sunuyor.)
4K icin PS5 veya Series X arasinda gidip gelmelik bisi yok. Hangisi size hitap ediryorsa birini alin.

Ama cevrendeki kisiler de ne bilim series s goruntu kalitesi ps5 ten iyi demek kljhjdsfkhajklah iyi guldum valla @Yunus274 gormesin sakin kdkdkdkdkdk :D
Bu videoya baya güldüm hırsızlar bile yüzüne bakmıyor Xbox çöpünün :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: :kekw:

asko56

80+ Bronze
Exc oyun derdim yok

series s alınmaz cihaz hem pahalı hemde gb ı yetmiyor xbox series x daha mantıklı özel oyun takıntın yoksa 3 yıl gamepass ultimate yap gelen oyunların tadına var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,000
Üyeler
140,742
Son üye
ahmetsyhglu
Top Bottom