Neler Yeni

Trendyoldan pc almak mantıklımı alınır mı?

Existentia

80+ Silver
Hayır hocam lütfen bilinen adı sanı belli olan yerlerden alın

Ensiance

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Ege
Hayır, trendyol hepsiburada vb. siteler f/p sistemi bırak f/p’ye yakın bir sistem bile satmıyor. Monitör mouse klavye vb. konusunda da tam tersi f/p sistem satan siteler ekipmanlarda kazığı geçiriyor ( gaming gecesi ve itopya indirimleri hariç )

Hocam alırsanız ben üzülürüm, bakın sizi tanımıyorum, ama iyiliğinizi istiyorum yani beni bile üzer Trendyoldan hazır sistem alıyor olmanız bu kadar

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.

enginer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Engin
Trendyol iyi bir eticaret sitesi ama PC işi biraz güven ister. Şahsen ben çok uygun bir şey almayacaksam sadece bu işi yapan firmalardan alırdım. Ana sistemini o şekilde aldım. Ancak uygun fiyatlı laptop çok aldım ve tavsiye ettim o ayrı. Ama oyun bilgisayarı alacaksanız biraz daha özenli düşünmek gerekebilir. Ayrıca linke tıklayınca uygulama yüklemeye yönlendiriyor.

Pc toplamaktan pek anmadığım için yazdım öneriniz ve ya sizin topladıgınız varmıdır acaba 30-50k arası
Yokoso watashi no soul society diye başlamak istiyorum ustam (pp'de aizen'i gördüm biraz kızgınım onu gördüğüm için ama akıllı adam yapcak bisi yok) neyse konumuza dönelim 30-50k arası işini görebileceğini düşündüğüm sistemleri buraya koyuyorum ;

https://www.gencergaming.com/targon

Top Bottom